• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Alacağım Atomizer Için Tel Seçimi Nasıl Olmalı?

EPIK9

Yeni Üye
Öncelikle merhaba forumda yeniyim. Konuyu yanlış şekilde açtıysam düzeltebilirim.
Yaklaşık 1 haftadır konulara göz gezdiriyorum verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Normalde Smok scar18 ve tvf 18 atomizer kullanıyorum kendim sarım yapabileceğim rta bir coile geçmek istiyorum.
Forum tedarikçilerinde olan seçeneklere bakınca benim için Dead Rabbit V3 rta'nın uygun olduğunu düşündüm. Fakat şöyle bir sıkıntım var ne kadar araştırırsam araştırayım bu tel seçimi işini anlamadım.
Tel seçenekleri olan bir çok siteye göz gezdirdim ama işin içinden çıkamadım bu da sipariş geçme konusunda beni tereddüte soktu. Beklentim şöyle Yeterli duman ve güzel bir aroma almak. Bana git şu teli al sar büyük ihtimalle senin işini görür diyebilecek bir arkadaşımız, büyüğümüz olursa çok sevinirim.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Siteye daha önce de bakmıştım ama incelenecek herhangi bir veri göremiyorum, acaba ben mi bulamıyorum ? Herhangi bir coil için hangi tellerden oluştuğunu bilmek istiyorum; merkezde kaç tane hangi kalınlıkta tel var, etrafında ne var vs. Bir kullanıcının öğrenmek isteyeceği en önemli şey de bu değil mi ? :)

alengirli tel eskiden alengirliydi bence, şuan ne nası yapılır üç aşağı beş yukarı bilinen şeyler ki adamlar alien clapton framed staple şu bu makara satıyor... @omeringen 'e katılıyorum almadan öğrenmek lazım alıp görünce işime yaramaz, likit reçetesi değil ki...

Alinca hangi markadan uretildigi belli olacak mi 🤭🤭 sonucta wireoptim ile temco arasinda da fark var 😂

1,928Konular
128,697Mesajlar
9,870Kullanıcılar
drragonSon Üye
Geri
Üst Alt