• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | E-Likit Alev Kimya'yı Önerir Misiniz?

omrtokgoz

Yeni Üye
Alev kimyadan Sigma Merck Merck nbase ve dıy kit almak istiyorum. Deneyen var mı ve önerir mi acaba ?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
önceleri gerçekten iyiydi
ancak şuan özgün reçete var mı ona bakarım ben, herkesin sitesi %99 birbiri ile aynı bir iki aroma mixi değişikse anca o
sonuçta en ünlü likitlerin çakması herkesin elindeki, en çok damak tadına uyan firmayı seçmen lazım
örneğin x kimya tribeca sana uymaz ama y kimya tribeca hoşuna gider

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Aromania fırsatın olursa dene derim
Ama stok yok yamyam gibi bitirmişler ne varsa
SKY , GEO , T Juice , V. Vape aromaları absürt pahalıya satıyolar 140TL falan 10Ml
Aromania serisinin stoğunu güncellerken onuda 10ML 140falan çıkatmazlar inşallah

Son düzenleme:
alevden 3 hafta önce diy kit şeklinde vampire vape pinkman heisenberg , cosmic fog the shocker , berry blast dinner lady, vs. aroma namına birşey yok. artık nasıl seyreltilerse bilmiyorum tavsiye etmiyorum.

Alev kimya sitesi bir süredir server hatası veriyor. yada ben kabaca nerde ne varmış diye bakarken yanlış siteye girmeye çalışıyorum habire

Yazık onca emek uğraş bilinirlik ziyan olmuştur. Benim gibi firmaları google da arayanın karşına çıkmayacak .net uzantılı link.

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt