• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Almanyadan Ne Alınır

Bence bir vape shop a gitsin görüntülü arasın sizi... Fiyatları karşılaştırın,ona göre sipariş verin gönlünüzden geçeni... Çünkü bazı ürünleri bizim tedarikçiler toptan daha ucuza temin ettiklerinden burada da aynı fiyata temin edebiliyorsunuz bazı ürünleri. Isteyip de burada bulamadiginiz lkit varsa onun siparişini verebilirsiniz.. illa isim ver derseniz ben kayfun lite 2019 atomizer , five pawns castle long rezerve ve grandmaster likit isterdim ?

Bildiğim kadarıyla Euro üzerinden bütün ürünler ve oldukça pahalı. Ben yerinde olsam GT2 nin yeni sürümü çıktı ondan aldırırdım :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Avrupa’da ekipman maliyetli oluyor. Hele güncel Euro kurlarını düşünürseniz. Benim tavsiyem de orjinal atomizer olur ilk başta. Bunun dışında özellikle aradığınız bir likit veya aroma varsa bir seçenek olabilir. Avoria nBase olabilir.

Ancak şunu düşünmekte fayda var, arkadaşınız elden alacaksa gittiği vape shop’un elinde ne olduğuna bakmak lazım. En temizi siz online alın, arkadaşınızın adresine göndertin, o gelirken getirsin. Pipeline, intaste gibi online siteleri deneyebilirsiniz...;)

Benim de bi arkadaşım firmasının toplantısı için bu ay sonunda Almanya'ya gidecek: hazırladım 100 avromu, lite 2019 getirmesini bekliyorum ben şahsen.. :)

Euro, dolar farkından dolayı ve Almanya da ecig yasal ve üzerinden vergi alındığından dolayı daha pahalı diye biliyorum. Bizim tedarikçilerimiz bir çok ürünü daha ucuza getirtebiliyor. Bu söylediklerim tabiki cihaz adına. Ama burada bulamadığımız güzel likitlere bir göz atabilirsiniz ama onlarda 10 ar ml şişelerde

Selamlar;

arkadaşınızın oturduğu şehirdeki vapeshopları internetten bularak inceleyin.Herkesin bildiği birkaç v.shopun bayisi vardır mutlaka.
Tavsiyem birden fazla yeri incelemeniz ve indirimdeki ürünlere de göz atmanız.

Smokerstore, intaste gibi siteleri incelemekte fayda var. Bazı vape shoplarda kenarda, köşede atıl kalmış değerli bir parça da yakalayabilirsiniz tabi arkadaşınız vaper sa işler daha basit olacaktır ;)

Almanyadaki ürünler ülkemizden daha yüksek fiyatlarda satılıyor. Ama cdd firması gibi alman üretimi olan ürünleri yerinde almak adına tercih edebilirsiniz.

Valla hocam bulunursa 1. seri expromizer 1.1 alınır Türkiyeden 2. el alıp kazık yemezsiniz bu konuda. Taifun gt2 alınır yine buradan 2. el alıp orası burası değiştirilmiş mi acaba diye düşünmezsiniz hem.

Cihaz düşünüyorsanız çinden oraya sipariş verdirin. Likit pahalıdır. Almanların ünlü atomizeri flash vapomuydu? Hsdampfer de vardı.

Bence ikinci el satış yapan toplulukları takip edip, oralardan alışveriş yapıp Almanya’ya kargolatın arkadaşınız gelirken getirsin. Gerçekten uygun fiyatlı ürünler ilana çıkabiliyor. Likit alıcaksanız da yabancı sitelerdeki ilanları takip edip yine oraya göndertin. Direkt Almanya’dan almak çeşitli ürünler dışında tuzlu olacaktır, kurdan dolayı.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt