• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Almanyadan Ne Alınır

Almanyada 2.el güzel ürünler bulabilirsiniz, dicodes vb sıfır ürünler kur farkından dolayı çok cazip gelmeyebilir, birde ben geçen hafta Almanyada kayfun v4 için 23mm deck aldım firma sahibi şansıma Türk çıktı şu an kargoda neredeyse rusya dahil tüm sitelere baktım birtek orda stok vardı ve o firmanın dahibi Türk çıkıyor ballı adamım sanırım :) isterseniz bir bakın size uygun birşeyler var ise arkadaşınız getirebilir, e-smokerhouse.de

En mantıklısı ikinci el taifun gt1, gt2 ve kayfun v4 gibi burada çok yüksek fiyatlı olan atolardan bulmaya çalışmanız. Onun dışında cdd aroma bulunmuyor artık tr'de bu şekilde sevdiğiniz aromalar varsa onlardan getirmek.

öncelikle işin ticaretini düşünüyorsan ordan alıp burdan satarım gibi eurodan dolayı bu bıraz zor. kendim alıp kullanıcam, ömürlük bişey olsun diyorsanız arkadaşların dediklerini dikkate alın dicodes flash taifun vs vs..

Kesinlikle Almanya’daki veyahut tüm Avrupa’daki ikinci el satışı olan vape gruplarını takip etmeni öneririm. 155€ etiketi olan yeni Squape nDuro 75-80€’ya kadar bulunabiliyor mesela.. arada bir v4, GT2 gibi atomizerler de düşüyor uygun fiyatlı..

Benim yolum duserse Dolcefumo nbase alirdim yine. 2 lt kullandim gayet memnun kalmistim.

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt