• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

İncelemeler Aroma Burada- Drifter Bar Aromaları İnceleme Alanı

AromaBurada 

Commercial
Web Sitesi
www.aromaburada.com
Herkese merhaba;
Sevgili forum ailemin isteği doğrultusunda Drifter Bar aromalarından stok çektim.
Görselde ki çeşitlerden 500 er ml temin edebildim. Siteye stok girmeden önce damak tadına güvendiğim forumdan ve çevremden bir kaç kişi ile bu ürünleri test edeceğim.
Oranlar ve tatlardan emin olduktan sonra siteye stok gireceğim.
-Oran hadi neyse de, tatlardan derken AB?
Evet tatları benim için çok önemli. Daha önce hiç denemediğim ve hiç alışverişimin olmadığı kanallardan temin ettim. Bir çok yazımda üstü kapalı belirttiğim gibi bende bir yerden sonra müşteriyim ve siz kadar benimde dilim yandı bu tip alışverişlerden.
Bu süreci hızlandırmak için aramızdan daha önce deneyimi olan ve damak tadına güveneceğim 2-3 kişi olursa onlara da tester aroma göndermek isterim.
İlgi ve alakanıza şimdiden teşekkür ederim. Umarım her şey istediğimiz gibi olur ve bu başlığın altında aromalardan gelen güzel yorumları biriktiririz.
EK: Fiyatları kesinlikle bizim standartlarımızda olacak :cool:
broşür.jpg

Benim de hep merak ettiğim ama cesaret edip alamadığım aromalardan.Test edecek kadar tecrübem olduğuna inanmıyorum o yüzden test edecek arkadaşlardan küçük bir rica, umarım dl performansını da paylaşırlar.

Teşekkürler ve tebrikler hocam. Bu drifterde olanlar safir de ve alevde vardı sanırım hepsi ice içeriyor. İcesiz olanları markada var mı acaba ice oldugu ıcın cok ılgımı cekmemıslerdı

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
hocam safirin açıklaması çok komik, hani orjinal iphone ama diğerlerinden daha iyi olsun diye içine android koyduk diyen seyyar satıcı gibi😅
alev eskiden iyiydi, halen iyi midir emin değilim kötü müdür bilemem yorum yapamıyorum
ice neden var, ne derece var deneyip görücez ben içinde ice olmayan orjinal asap grape gördüm mesela firma sahibi alsa ilk başta aldanır elemana orjinal asap aldık çakması daha iyiydi dedi bazıları sevmiyor ama ayarındaysa iyidir diyorum

Serinlik veren türleri uzun zaman tükettiğim için mi bilmem ama sonradan sonraya bende sevmez oldum. Ama drifter bar denemelerinde mecbur katlanacağım buz ve şekere. Denk geldikçe vozollarında çoğunu denediğim için hızlı bir şekilde siteye yükleyeceğimizi düşünüyorum. Elbette bizi üzecek sonuçlarla karşılaşmazsak.

Bu arada başka bir kimya sitesinden aldığım drifter bar sour apple ice aromasını 2 hafta demleyip tattım. İlk olarak %20 demledim. Bu oranlarla DL tüketim imkansız diyebilirim. İnanılmaz buz hissi var. Daha sonra seyreltip %10'a getirdim. Şuan hala serin. Aromaburada miranda seviyesinde diyebilirim. DL kullanılabilir. Elmayı çok severim ama bana pek hitap etmedi. İçeriğindeki aromanın tadı klasik elmalardan baya farklı. Aromaburada glassapple bin basar(şekerli tatları seviyorsanız). 😃

Bana hitap eden bir aroma içeriği olmasa da, güzel atılım hocam tebrik ederim. Bunların Creamy Tobacco'su vardı galiba. O da olsaydı da bize de alacak aroma çıksaydı :rolleyes:

Vazol ayarında likit isteyen için en iyisi bence drifter barlar. Atılım için teşekkürler

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt