• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

İncelemeler Aroma Burada- Drifter Bar Aromaları İnceleme Alanı

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Parası olan %50 de demlesin. Birazda biz parasını kazanalım şu işin :p
Tabii ki %30 böyle bahsedilen bir aroma için olacak iş değil. Benim aklımın almadığı piyasa aromalarına göre 3x daha yoğun ibareli bir ürünün %20lerde demlenmesi gerektiği??? :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Şuana kadar sadece sour apple ice denedim. Tester gönderirseniz karşılaştırabilirim. Elimde apple peach, peach ice, cotton cand ice var ama onları henüz demlemedim ama test için hepsinden biraz demleyebilirim bugün. Zaten demlenme süresi 1-7 gün yazıyordu. Bir de watermelon ice merak ettiğim bir aroma olduğu için denemek isterim. Bugün sipariş vereceğim. Sipariş oluşturunca whatsapptan size sipariş koduyla yazabilirim.

Hafta bitince fırsat buldum ve merak ettiğim bu 4 ünü denedim.
İlk nefeste buzdan boğazım kitlendi. Açılınca ağzım bala bulanmış gibi tatlıydı.
Vozolu da çokça denemiş biri olarak yorumum; kesinlikle güzel
Gel gelelim ben DL de %10 ile şipşak çalkalayıp denedim. %10 da beni böyle yaptıysa %20leri kestiremiyorum.
Vozol gibi cihazları tekrar dolduracak kişiler ve pod kullananlar için bu aromalar kesinlikle uygun.
POD/Puff için %20, MTL de %15, DL de %10 bence gayet iyi olur.
Herkese hitap edeceğini zannetmiyorum. Aromaya şekere buza vurgun olanların çok tüketeceği kesin.
Diğerlerini denemedim işin açığı çokta hevesim kalmadı çok boğdu beni.
Watermelonu da denerim, gerisini size bırakacağım.
Umarım bu aromalarda deneyimi olanlarla aynı fikirde buluşur ve hafta içi yükleriz siteye
1715377495285.png

1,930Konular
128,755Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt