Tedarikçi İlanı Aroma Burada'dan Herkese Merhaba

AromaBurada 

Commercial
Web Sitesi
www.aromaburada.com
SBTV Sorumluluk Reddi
  1. ONAYLIYORUM
Herkese merhaba..
Mutlu huzurlu günler dilerim.
Bu alanda sitemizde ki ürünleri yorumluyor, sohbet ediyor, fikir ve önerilerinizi topluyoruz.
Bizi tanıdığınız günden bu yana değişmeyen iletişim şeklimiz ve fiyat politikamızla yola devam :)
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

ben henüz zerre olumsuzluk yaşamadım
asap grape güzel severim
ab zıkkım'ı %10 aroma ile bi tık zayıf buldum (hazır coil etkisi de vardır) pod ve hazır coil kullanmak için alacak arkadaşların aklında bulunsun🥰 bir sonrakine %15 yapıcam zira hazır coil ile anca kurtarır mtl'de

woodsy kullanan var mı?
ne tütünü alıyorum ne cevizi alıyorum içerikteki herhangi bişeyi almıyorum
acaba %10 az mı geldi
çok mu demledik tadı kaçtı
ne oldu buna

Herkese selamlar

Geleneksel Ramazan ayı indirimi ve erzak kolisi için sizin de fikirlerinizi almak isterim. Sitemizde % kaç indirim yapalım? Genelde indirimlerimiz %25-30 bandında, lakin bu sene ki erzak kolisi fiyatlarına baktığım zaman indirime çokta yüklenmek gelmedi içimden. Sizin de fikirlerinizi almak istedim..
Bilmeyenler vardır diye özette geçeyim. Ramazan ayında sitemizde yaptığımız % x indirim süresince toplanan gelirlerimizi erzak kolisi almak için kullanıyoruz. Sizlerden ekstra bir para talebimiz olmuyor. Sadece indirimi bahane edip alışveriş yapmanız bizim için yeterli oluyor :)
-Ammaaa yoooh yeaav ben fazla ödeme yebaacaaam faydam ossun diyen üyelere de saygım sonsuz :)
1709938532714.png

%15'i geçmese de olur sanırsam, ekonomi belli site fiyatı belli
bazı yerlerin yarı fiyatına aroma satıyosun hocam

gel bakim buraya @AromaBurada
normalde wp üzerinden darlardım ama burdan darlamayı tercih ettim gece gece
bu diykit sekmesindeki aromalar niye normal satışta yok? tobacco 2 ve tobacco 3 alacaktım diykit harici göremedim, ben 30ml içecek adam mıyım teessüf ederim
durumun ivedilikle düzeltilmesi; düzeltilemeyecekse de sebeplerinin herhangi bir karışıklığa mahal vermeyecek şekilde açıklamasının maddeler halinde sıralanması ve forum ahalisine bilgi verilmesini rica ederim (resmi yazı gibin oldu)

EDİT: kupon son tarihi 15 mart diyo ya la, gene kaçırdık indirimi

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Diy Kitlerimizin çoğu kimsede olmayan kendi özel reçetelerimizden. Zamanında o alana yükledim ürünleri öyle de kaldı. :) Oranın fiyatlarını güncellemem gerek aslında ama zaman bulamıyorum :( O zamanı bulursam hem normal aromalara yüklerim hem de fiyatlarını elden geçiririm :D

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt