• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | E-Likit Aroma Ve Diy Kit Öneriler

tolga3006

Yeni Üye
(Cihaz caliburn ak3 pod) Bazı sitelerde bulunan 2ml lik testerler alıp 10 ml şişelerde deneme yapmak istedim kimi sitede tester buldum nbase bulamadim kiminde şişe bulamadım o yüzden de pes ettim. Likit yapımında yeniyim ve son demledigim likitler başarısız oldu sanirsam 3 chem salt ile demledigim için( 70/30nbase %20 aroma diy kit kullanmıştım ve diy kitler drifter bar idi )ama yinede hiçbirinden istediğim seviyede tat alamıyorum yeni başlayan biri için aroma ve nbase olarak neler önerirsiniz 36mg nikotin kullanıyorum

Drifter bar dan tat alamadıysanız, hiçbirinden alamazsınız. Buharcı dili olmuş olabilirsiniz. Ya da kullandığınız 36mg nikotin aroma hissiyatınızı azaltıyor olabilir. Ben maks. 12 mg kullanıyorum.

MTL içimlerde zaten öyle pufflar gibi aroma almanız imkansız gibi. o cıhazla 50/50 60/40 .en fazla zorla 70/30 içilir. coil likit giriş deliği küçük olduğundan akışkan likit ister.
aroma sitenin verdiği oranlarda kullanmak iyidir fazla koyarsan çürük elma gibi olur. ve gün geçtikce acımsı tat gelir.
aldığın likit ile kaynaklıda olabilir ve ben şuan o sıkıntıyı çekiyorum.
aldığım likit kargoda 2 gün bekledi ve bozuk likit ile demlediğim bütün ürünler çöp oldu hiçbirinin aroma tadı yok ve oksitgibi tat gelmekte. yani likiti açtığında koku yoksa berraksa iyidir.
renk seni aldatmasın. ben genelde aldığım likiti ilk sek içerim kokusu ve içimine bakarım. ama son üründe denememiştim :)
sorun kargocu olunca likiti aldığın yere birşey diyemiyorsun paran yanıyor.

hocam mtl içimde %20 kadar fazla aroma koymak çoğu aromada işe yarıyor, diykit mtlci işi değil
mesela arkadaşa %10 candybeca yaptım kendime %12
arkadaş aspire deco ile içti ben nautilus ile, benim aroma yine bi tık geride ancak kurtarıyor şuanki aklım olsa %15 demlerdim gider bu candybeca mesela

Buharci dili olduğumu düşünmüyorum premium likitlerden tad alabiliyorum ve aroma oranı %20 kullanmıştım (30ml şişe 6ml aroma) kullandığım salt nbase ile alakalı olabilir mi pg vg nikotin hepsi chemovatic idi ama nikotin değeri 50ydi

%25 aromalı diy kit alıp 60/40 salt nbase eklemeyi düşünüyorum pg merck vg merck nicotin chemovatic almayı düşünüyorum 36 nikotin

Aromayı amaç olarak görmeyin araç olarak görün. Burada asıl olan her zaman sigara içmemek olmalı. Bunu sağlayacak yeterlilikteki likit sizin için yeterli olsun, elbette ki bunun için sizin de biraz çaba sarf etmeniz gerekecek. Eliniz sigara aradığında çekeceğiniz birkaç puff sizi doyuruyor ve sigara ihtiyacınızı gideriyorsa bu yeterli demektir. Daha çok aroma alayım diye vereceğiniz çaba ve arayış hem sizi yorar hemde ciğerinize daha fazla kimyasal sokmanız anlamına gelir. Her zaman söylüyorum likit leş gibi olmadığı sürece içer geçerim, bu elbet herkesin bakış açısı olmak zorunda değil.

Sitemizden diy kitleri inceleyebilirsiniz. Yanına 100ml salt base alarak 4 adet diy kit demleyebilirsiniz. Cihazınıza uygun değerler salt base 60/40 +6mllik diy kit yeterli ve verimli olacaktır. Macera aramak istemezseniz @Likit Merkezi ile temas kurun hazır salt likitlerle devam edebilirsiniz. Tat alamama konusuna gelecek olursak. Güncel cihazınızdan önce puffbar, vozol gibi ürünler kullandıysanız güncel piyasada ki karışımlar ile damağınızda ki boşluğu dolduramazsınız. Aroma oranından ziyade buz ve şeker gibi efektörler ilave etmeniz gerekiyor. Detay isterseniz sitemizde ki whatsapp hattına yazabilirsiniz. İyi günler dilerim

@VCANGULER damla hesabı seni şaşırtır
%0.1 ile %2 arası değişir efektör oranları, is gibi içeyim diyene %5 bile önereceğim efektör çıkabilir
hangi efektör kullanacaksanız yazın ml cinsinden oran verelim daha doğru

Arkadaşlar elimde 250 ml 50/50 (20 mg nikotin) NBASE var, 30 ml aromayla karıştırmak istiyorum, seçtiğim dozajı normalmi sizce?

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt