• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü asMODus Kullanıcıları Kulübü

Cemetery 

Council
Doğrulanmış
Merhaba Dostlar Burada Kullandığımız cihazların Performansları, sıkıntıları ve gelen her türlü sorulara cevap verme niteliğinde açılmıştır.

şuan kullandığım 2 tanecik minikin v2 var gayet memnunum ama o şu kronik boya atma mevzusu yok mu işte bebek tutar gibi elimde gezdiriyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20190524_155620.jpg
    IMG_20190524_155620.jpg
    27.4 KB · Görüldü: 46
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Evet kılıfta yok ortalıkta Colossal için, arada bir deri kılıf satılıyor ama hem kalın hem de pico mod fiyatında, ben evde altına devamlı peçete koyuyorum, arabada da kapı kolu yerine , suluk olduğu yere 1 tane kalın plastik bardak onun içine de mukavva gibi olan 1 bardak daha koyuyorum, Colossal ı da içine koyuyorum, yürürken de zaten portföy kullanıyorum. Yine de bir yere oturmaya gittiğimiz de falan farketmeden çat diye koyuyoruz masaya , affetmiyor . Pico yu kullandığımız gibi kullansak maazallah.
IMG_20190615_203618.jpg

Vayy be siyah lustro ♥️
Bundan önce pico kullanıyordum o da beyaz renkti,bu modu alırken araştırdım farklı bir renk olsun diye ancak ilana koyan kişilerin fazla fiyat istemesi hem de benim şansımdan dolayı yine beyaz renk aldım ???? sana beyaz çok yakışıyor modundan ayrilamadim ????????
Aklıma gelmişken sorayım hocam sıcaklık modunda hangi derece ve watt ayarında kullanıyorsunuz?

Yukarıda da belirttiğim üzere foto "Arşivimden" , kullandığım zamanda Tc de kullanmamıştım, aslında özellikle Tc de kullanmak için almıştım ama elimdeki Tc ye uygun olmayan telleri bitirene kadar hevesim geçti. Zaten Dl artık çok nadiren içiyorum. Birazdan Minikin V2 ciler yazar.

Anladım hocam teşekkürler,TC modu gerçekten güzel çalışıyor mesela pamukta likit azaldığı zaman ateşlemeyi daha kısa izin veriyor,pamukta hiç likit kalmayınca hiç ateşleme yapmıyor dolayısıyla pamuk yandı dry hit yedim gibi bir sorun yaşamıyorsunuz,açıkçası beğendim.

Asmodus minkin v2 öldükten sonra dirilen moddur benim için
Bir ara tamamen gitti açtım lehim falan yaptım Geldi sonra tamamen gitti. Ne yapsam çalışmadı. Uzun süredir dolapta yatıyordu
1 ay önce dolapta gözüme ilişti ne güzel moddun sen dedim Pilleri taktım çalışmaya başladı Şok oldum tabiki.
1 aydan beri tık demedi. Hala şaşkınım

minikin v1 ile v2 arasındaki belirgin farklar nedir arkadaşlar. ve şu kronik boya aşınması sorunu artık aşıldı mı?

v1,5 ile v2 arasında 3-4 tane farklılık mevcut
v1,5 tuşlar normal v2 dokunmatik
v1.5 kasa yapısı daha büyük v2 ele oturması iyi bir hissiyat oluşturuyor.
v1.5 güncelleme almıyor v2 güncellemesi mevcut
v1,5 gx 120 chipset ---- v2 gx180 chipset
ve kronik sorun ile ilgili yapacak bir şey yok istediğimiz kadar nazik te davransak yinede bir yerden sonra boyası atıyor belki kılıf ile kullanırsak bu biraz daha uzun sürer. Benim ekleyebileceğim bunlar daha fazlası varsa lütfen devam edin.

çok teşekkürler çok yardımcı oldunuz bu bilgiler neticesinde v2 almaya net olarak karar verdim ancak boya sorunu hala büyük bir sorun. üstesinden gelemeyecekleri kadar zor olmamalıydı. stratejik bir hamle gibi duruyor uzun uzun kullanmanın birazcık daha önüne geçmiş oluruz diye düşünülmüş adeta

Colossal almayı düşünüyorum ben de. Tc kullanım için alacağım istediğimiz tcr değerini girebiliyor muyuz? Ohm kitleme gerekiyor mu ?
Deneyimi olan bir arkadaş paylaşırsa çok sevinirim.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt