SBTV Ayın En Aktif Üyeleri Bölümü Hediyesi

Merhaba,

Ayın en aktif üyeleri bölümünü Şubat/2024 ayı itibariyle hediyeli şekle dönüştürmek istedik. Sevgili @GaziHazar'ın çalışmaları neticesinde bu bölümün ilk sponsoru
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
oldu. Şubat/2024 ayı sonunda en aktif üyemiz Manhattan Likit'ten "Manhattan 3'lü Kendin Seç" hediyesini kazanacaktır. Sevgili @GaziHazar ve Manhattan Likit'e teşekkür ederiz. Sponsor buldukça bu uygulamamız devam edecektir. Ayrıca Mart/2024 ayı itibariyle "En Yakışıklı Setup" bölümünüde sponsorlu ve hediyeli hale getirmeye çalışıyoruz.

İyi Forumlar

SihirliBuharTV Ekibi :ninja:

Gerçekten forumu kullandırmaya yönelik bir çalışma olmuş. Emeğinize sağlık.

Adı geçmişken Manhattan Likite de buradan seslenelim, nolur yüksek nikotin oranlarını da ürün listenize ekleyin. The Maldives içememekten kötü oluyorum 😁

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam DL PodMod ile cereyanlıya başladığımda, sağda solda çok adı geçtiği için 1-2 firmadan "Zıkkım" deneyip "Bunu mu övmüşler bu kadar?" dediğim olmuştu. Manhattan tester olarak The Maldives gönderdiğinde, içeriğine falan bakmadan içtiğimde "Daha önce bu kadar güzel bir şey içmedim" noktasına getirdi. Diğer firmaların Zıkkımı mı çok kötüydü, Maldives mı çok iyi, uzun süredir içemediğim için ben mi kafamda büyütüyorum bilemiyorum ama ara ara Manhattan'ın siteye girer 12 mg freebase eklendi mi diye bakar, eklenmediğini görür ve çıkarım 😂 Salt'ta 12-15 olduğunu bilmiyordum ama, salt benim baş düşmanımdır.

aslında freebase 3-6-9 a sabitlediler saltı 12 den başlattılar. eğer 9 denediğinizde kesmezse 12 alternatif olarak deneyebilirsiniz. aslında bildiğim kadarıyla 12 freebasede aroma kaybı çok yaşanıyor diye kaldırıp salta çevirdiler

Hocam ben 15 mg Chemnovatic kullanıyorum, 9 mg'ın beni kesebileceği ihtimalini pek sanmıyorum. Belki de ulaşamadığım için güzeldir, bir köşede kalsın bakalım bu sevda. 12-15 mg freebase gelirse bir gün, alır içerim sevinçle :rolleyes:

Admin mesajları okuyunca güncellemiyor. Hep ilk durumdaki gibi duruyor. Yazacak bir yer bulamadım, buraya yazıverdim

Eline sağlık @Koba üstat.

@Zgrrs hocam özelden iletişime geçiyorum sizinle.

Teşekkür ederim bu hediyenizi ömrümün sonuna kadar dantel örtü altında sergileyeceğim. Yok yok muhtemelen ilk fırsatta ozon tabakasına ulaştırırım.
Emeği geçen herkese ve bu iyi niyeti için
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
firmasına teşekkür ederiz, hayırlı işleri, bol kazancı olur umarım.

Zıkkım benzeri içeriği olunca deneyim dedim. Senin 12 mg beklentin olduğu için magdursun, ben 5 mg ile çok içim yapıyorum ve elimde cok fazla var şu an, 9mg deneme şansı iyi oldu. Hemen tuketesimde yok, belki özel günlere saklarım, misafirlik hesabı, muhtemelen yine kiyamicam 😁

Yavaş yavaş diş sağlığına yönelik hareketlenmem gerek, su an pek tad tuz alamıyorum hala. O yüzden ziyan edesim yok hiç. Ama bir yerde dayanamayacagim zaten

1,894Konular
128,258Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt