• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri BALANCE Black Ornament by Olc

Karagezgin 

Council
Doğrulanmış
Web Sitesi
krmylmz.com
OLC VAPE MANUFACTURE

The Balance par OLC.
Un MOD atomiseur déporté ultra compacte en delrin CNC et acier inoxydable.

Le Balance utlise le chipset DNA 60 d'Evolve et peut se convertir en format batterie 18350 ou 18650 à l'aide des 2 tubes SS fournis.

Description :

- Dimensions: 72×47×24 mm
- Format 18650 et 18350 tube Ornament
- DNA60
- Material : Steel et Delrin
- Connector : 510 OLC
- 22/24mm atty deck

Version Black Delrin Ornament Tube

balance-black-ornament-by-olc-1.jpgbalance-black-ornament-by-olc-2.jpgbalance-black-ornament-by-olc-3.jpgbalance-black-ornament-by-olc-4.jpg

Price:539€

PS: Bulun bakalım tuşlar nerde DNA çip 3 tuş lazım :)) Bayadır paylaşmıyordum. Oldukça hoşuma giden bir mod oldu. 18350 ile düz bir mod gibi. 18650 ile kanguru mod gibi kullanımı var. dna çip. daha ne olsun...

Abbauww :love: Güzelliğe bak. Resmen aşık oldum. Hemide dna60. Evi arabayı sattıran cinsten.
Loto falan çıkarsa alırım ama tabi önce oynamam lazım :unsure: ama yok ya şans oyunlarına da şey oldu ????

euro olması gereken 2-3 Lira bandı arasında olsaydı almak isteyeceğim
gayet güzel bir mod

1000₺'ye kadar veririm herhalde ben bu moda ama 4000₺ hayatta vermem.
Bu adamlar önceki Dna modlarına micro usb takmadığını görmüştüm, bunda da yok galiba. Esicribe olmadan Dna çip çok saçma geliyor bana. 500 küsür öüro'luk mod yapıyon bari şu micro usb girişini de tak be birader ????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Aynen hocam. Ecnebiler 500 para birimine Very High End cihazlar alıyor, bizimkiler de burada 500 para birimine Vaporesso kit kovalıyorlar. Ecnebiler 100 para birimine High End atomizerler alıyor, biz 100 para birimimize klonlarını bulamıyoruz ????‍♂️ Coğrafik kaderimize...????...

DNA'in C serisini kullanmadım bilmiyorum ama (75 var) çipin bilgisayara bağımlı olması da bana saçma geliyor. Yeni nesil diğer çipler ohm ve tcr ayarı yapmaya cihaz üzerinde izin verdiği için daha kullanışlı ve hoşuma gidiyor.

Bu alet gerçekten güzelmiş ama. geçenlerde bunun benzerini el yapımı olarak görmüştüm bi mecrada.

Son düzenleme:
bu yüzden hayattan soğuyorum
bu euro dolar artarken yurtdışından gelen çoğu şeye vergi üzerinede vergi biniyor
esigarayı gectim o yurtdısından gelecek seylere emsal bişeyler üretilmesine destes verilse yine eyvallah diyeceğim ama buda yok

1,930Konular
128,761Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt