• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | E-Likit BASF Nbase hakkında.

hakan2200

Community
Bazı arkadaşlar nikotin yükseltmek yerine, tok içim için basf nbase kullandığını söylüyor.

Basf kullanan varmı. Yorum alabilirmiyim. ?

kim o arkadaşlar? ben ne zamandır basf görmedim aldığım yerlerde (mesela sev sevme ama ilkede yok), nerden bulup ediyolar
tok içimden kastınız nedir? ona göre yorumlayalım

Safir kimya da Neptün gold nbase
Wilmar + basf + Chem nikotin.
Karışımı satıyor.

Tokluk hissiyatı derken ağır, doyurucu demek istedim.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
hocam sektörün en ağır abisi chemnovatic firmasıdır (üye olun sitesinden magdelena ablamız her hafta bilgilendirme maili atıyor, adamlar aşırı önem veriyo vape işine)
ancak chem ürünleri de belirli bir mg sonrası boğaz parçalıyor, illa sert istiyorsanız chem-chem-chem alın, yok nikotin o kadar gömmesin derseniz sieg nikotin de güzeldir sertlik olarak
nedense ben chem nikotini daha doyurucu buluyorum 6mg dl içen adama 3mg chem verince de pek anlamıyordu mesela, aynı şekilde merck nic yerine sieg içenlerde de benzer mg için daha az kullanım gözlemlemiştirm
yıllardır meck alıyorum ama chem beni aşıyor sertlik olarak, aslında sieg de alırdım da ilkeyi bırakınca başkasında bulamadım

BASF PG için Bearkimya’dan Wilmar nbase’i öneririm, ödeme yapmadan kendilerine ulaşıp PG’yi BASF’a çevirtebilir, ödemeyi sonra yapabilirsiniz.
BASF benim genellikle kullandığım bir PG, biraz daha tok bir içimi var. 12 mg BASF PG’li nbase ile 15 Merck PG’li nbase diğer bileşenler aynı olmak koşulu ile bana çok vurum farkı hissettirmiyor.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Çokça denemem oldu, en tok içim BASF’ta bence hocam psikolojiden ziyade. Chemnovatic PG’yi bir kere deneyeyim dedim ama gelen ürün çok kötü idi VG olarak da. Objektif bir yorum yapamıyorum o nedenle. Chemnovatic’i dahil etmezsek, BASF en beğendiğim PG uzun süredir.

alevkimya.net internet sitesinde Bazlar içerisinde PG Basf ın Sert olduğu da belirtilmiş.
nikotini biraz azaltıp basf Pg denemek te de fayda var.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

1,896Konular
128,298Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt