Genel Sohbet Bitirme tezi için anket katılım desteği rica ediyorum.

Dwarkelf 

Doğrulanmış
Merhaba,
Yeğenimin bitirme tezi için desteğinize ihtiyacımız var. Yapılan ön çalışma sonrasında örneklem kütle büyüklüğü 300 kişi hesaplanmış maalesef aile içinde bu sayısı tamamlamak mümkün değil. Bu katılım tamamlanıncaya kadar bitirme tezini veremediği için mezun da olamayacak. Oysa, bir an önce çalışmaya başlamak ve okul yükünü ailesinin üzerinden alabilmek amacı ile okulu bir yıl erken bitirmeyi hedeflemiş ve derslerini tamamlamıştı ama şimdi önünde 300 anket barajı var.

Müsait olanlar ve destek vermek isteyenler ekli anketi doldurabilirse çok makbule geçecek. İsim veya başka bir özlük bilgisi alınmıyor. Anket maalesef biraz uzun 15-20dk süre alıyor ancak kaydedip bilahare tamamlayabilirsiniz. Anketin tek şartı, aktif araç kullanıyor olmak.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Destek olan herkese şimdiden çok teşekkür ediyoruz. Hatta üye olduğunuz farklı platformlarda paylaşırsanız daha da çok seviniriz.

Son düzenleme:
Sonucunu ne zaman ve nasıl görebileceğiz?
Sagılar.

Anketi dolduruyor, buradan 300 kişilik örneklem seçen danışman hocaya saygılarımı sunuyor (!) yüce Allah’tan hocaların akademik çalışma temellendirme yetilerinin günümüz standartlarına ulaşabilmesini niyaz ediyorum.

Anketi bitirdim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. İnşallah her şey gönlünce olur kardeşimizin...

Anketi tamamladım.
Nolcak kısa bir ankettir dedim ama soruların ardı arkası kesilmedi :)

Yine de gençler için harcanan zamana acımıyorum.
Yeter ki minikte olsa faydamız olabilsin.

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt