• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Blotto Max Rta Bi̇lgi̇ Almak İsti̇yorum

tolga arslan

Community
Öncelikle herkese selamlar abilerim kardeşlerim öncelikle bugun bi blotto max rta aldım suan kargoda geliyor şimdi kullanan arkadaslarm varmıdır acaba aroma konusunda nasıl uzun kullanım sonucları nerelerdir bunun bilgisini almak istiyorumda teşekkürler

Oyla 0
incelemesi var youtube'da
izlemeyeyim okuyayım dersen
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
en azından coil ve pamuklamayı öğrenirsiniz (bu tarz atomizerlerde pamuk ve tel konumu vs. aromayı etkiliyor)
birde, bir ürün almadan önce incelemek araştırmak lazım, zaten almışsınız güle güle buharlayın... şimdi biri çıkıp çok kötü dese moralin bozulur çok iyi dese beklentiye sokar bir kişinin beğenisi diğerine uymuyor malesef
bu ürün kullanıcısını üzmez, dual coil dalmak lazımmış ama şöyle üstünkörü birkaç inceleme okudum öyle demişler
uzun kullanım konusunda önemli bişey yok, 8yıllık atomizeri sar iç hasar almadıysa performans değişmiyor fazla

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
cevabın için cok teşekkür ederim öncelikle hocam şöyle söyleyimben size normal blotto ile max arasındabi değişkenlikler varmıs herhalde ben orasını pek idrak edemedim de şimdi aroma konusunda cok iyi diyorlar sıkı içim diyorlar çif dual olarak aldımzaten ama en azındankullanan arkadas vs varsa bilgilendirmez daha iyi olur diye böylebir konu actım acıkcası ama söyle söyleyim youtubede ingilizce videolar oldugu için anlayamıyorum sahsen:)

hocam çıktığındaki incelemeler ve atomizerlerin hava akış yapısına bakınca
blotto için bir tık rdl denilebilirken max için çok havadar olmayan dl denebilir
aroma aşağı yukarı aynıdır ama deck yapısı size tel konumu sarım aralığı gibi şeylerde çok oynama imkanı verecek gibi görünmüyor yani sabit bir kalite alırsınız endişe etmeyin, tabii elime alıp görmeden uzaktan sallamayayım
şirin atomizer yapıyor bu firma, yapısı kalitelidir görüntüsü şıktır kutusu da gayet dolu (kuru kafa açacak pek güzel mesela bu atoyu alsam kuru kafadan dolayı satmazdım)
konuyu gören bir kullanıcı yardımcı olur, ben genel görüntüye göre hareket ettim, referans almayın beni????

öncelikle vakit ayırıp bilgi verdiğin için çok teşekkür ederim hocam elime bugun ulastı güzelcenede bir kullandım gerçekten acayip bir şeymiş bu blotto max :) sıcak buhar ve bogaz vurumu cok var hele hele bogaz vurumu 3 mg da bunu yapıyorsa 6 mg düşünemiyorum :) aroma gayet yeterli görünüyor ama sunu fark ettim alttan cok terleme yapıyor bu rta geninde mi varbilmiyorum ama bana da hep böyle alttan terleyen rda lar geliyor :=) şaka bir yana deck yapısıgerçekten küçük süper clapton bir tel taktım canım cıktı :) ama teller asırı geç ısınıyor telleri değiştireceğim bakalım sonuc ne olacak güzel yorumunuz için ayrı teşekkür ederim hocam :)

Hocam ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. 5 metrelik 3*26 + 38 Ni80 makara aldım sarıp sarıp kullanıyorum. Tellemesi ilk başlarda uğraştırıyor, pamuklaması ise nispeten kolay ve epey hata kabul eden bir atomizer. Yüksek değerlerde biraz fazla ısınma yapabiliyor ama bu benim kullandığım tel ile de alakalı olabilir. İçimi konusuna gelecek olursak; diğer DL atolara nazaran, hava kanalı komple açık olsa dahi, sıkı bir içim sunuyor, ben genelde sıcaktan ziyade ılık bir buhar alıyorum içerken, zaman zaman pamuğu yanlış takmamdan kaynaklı tükürme-sıçrama yapabiliyor ancak henüz hiç akıtma yaşamadım. Boğaz vurumu gerçekten başarılı, normalde DL içimlerde 3-4 saniye çekerim ama blotto'da 2-3 saniye arasında çektiğimde bile boğazıma zınk diye vuruyor, aroma konusunda ise muazzam başarılı bir atomizer. Pod-mod cihazdan sonra blotto alıp denediğimde en beğenmediğim likit bile canavar olmuştu gözümde. Güzel günlerde kullanın, hayırlı olsun.

öncelikle zaman ayırıp bana yazdıgın için çok teşekkür ederim hocam yaklasık 3 4 gündür atomizeri kullanıyorum gerçekten cok basarılı bi atomizer bogaz vurumu dediğiniz gibi zıng diye vuruyor ben hayatımda hiç böyle bogaz vurumu atomizer kullanmamıstım sahsen ayrıca 3mg bile bu kadar bogaz vurumu yapıyorsa üstünü düşünemiyorum :) suan benim kullandıgım teller ak47 erman beydenaldıgım teller ve gerçekten mükemmel derece basarılı teller almanızıda cokça tavsiye ederim aroma konusunda zaten blottoya diyecekbir şey yok ama tellerle beraber aroma resmen iki katına cıkıyor :=) sıkı bir içim olmasını seviyorum havadar atomizerlerin sesi nedense bana hortum oluyormus gibi ses cıkartıyor ya gıcık oluyorum uzun lafın kısası benden geçer not aldı mükkemmel gerçekten

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt