• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Bottom Feeder (Squonk) Kullanıcıları Kulübü

bu squonk sistemlerde illa ki şişeyi mıncıklamak şart mı ? yok mu bunun otomatik besleme yapanı ? dna yada kaliteli chipi olan otomatik besleme yapan bir mod var mı bildiğiniz ?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Öyle bir sistem yok üstadım benim. Mıncıklamadan maalesef olmuyor. Regule squonk modlarda mosfet li gibi ayarlama yapıyorsun watt ayarını yada hangi telde içiyorsan ona göre değişiklik gösterebiliyorsun. Normalde squonk modlar genelinde mechanic oluyor. Ama squonk candır benim için. Saygılarımla IMG_20200611_114157-01.jpeg

Gayet mantıklıdır üstadım. Mosfet li squonk alırsanız mechanic squonk gibi güzel ateşleme yapmaz diyorum. Ama yanlış anlamayın yani ateşleme yi ayarlıyor anlamında söyledim. Mechanic squonk direkt pilde ki değeri atomizere verir. Saygılarımla ????

Squonkun zevki mıcıklamakta zaten, hammer arkadaşımında dediği gibi sx x class auto squonk sistemi çok tutmadı

Bu ara rta lar önde gitse de altyapı var. Klon kullanmama kararı aldıktan sonra bf setler etkilendi tabii bendeki ????

Üzerine çin yolları bana kapandı gibi gelen kalıyor. 3 tane bf modum var yine de. Hussar rda da geri geliyor

Bakalım ne olacak sonrasında ????????????

Klon kullanmama karari nereden geldi ustat

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt