Değerlendirme Buharkiti.com

Manako

Yeni Üye
Arkadaşlar herkese selamlar buharkiti.com mağazasının itibarını öğrenmek istiyorum aranızda bu siteden alışveriş yapan var mı?

Ben daha önce görmedim duymadım. Tabi bu bir şeyin ispatı değil. Kim bilir kimler nerelerde, şerefiyle onuruyla ticaret yapmaya, adını duyurmaya çalışıyordur ama işte bu sektörde böyle, güvenilmiyor.

babam dükkan açsa siparişten evvel ref ararım bu sektörde
bu arkadaşlarda olup bilindiklerde olmayan ne var? gerekirse bulalım

sitenin stoğu fena, bu kadar çeşitli stok bile başlı başına hadeee leeen oradan dedirtiyor. Belki de adamın elinde gerçekten var, bilemiyorsun. Bana çok olası gelmedi

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Kimsenin günahını almak istemem ama dediğinizde haklısınız. Bu kadar çeşidi olan bir site zaten piyasada bilinirdi. Biraz göz attım ve hiç yorum yok. Site çok akıcı düzgün hazırlanmış fakat bu güvenilir olduğunu kanıtlamaz. Vozol 20000 varmış az önce siteden öğrendim öyle bir stoğu var sitenin :)

Yeni bir site olduğu belli yorumu olmaması göze batmaz da, zaten yorumunda bir hükmü yok sektörde

sikayetvar.com - 12 şikayetleri var, ama fiyatları diğerlerine göre makul. Sanırım şansımı deneyip bir satın alma yapacağım, sonuçları buraya yazacağım

ne ihtiyacınız olduğunu söyleyin duruma göre daha güvenilir yerlerde karşılaştırma yaptıralım

Yazdığınızı tam anlamadım, cihazı tanımıyorum buradan yola çıkarak ya çok eski bir cihazdır yada çok yeni bir cihazdır ki tanımıyorum (yada karşıma çıkmamıştır). Farklı siteler dediğiniz birçok yerde Muhtemelen stok yok ibaresi vardır bir yerlerde. Ayrıca aradaki fiyat farkıda zaten firma ile ilgili bazı mesajlar veriyor.

Elinizdeki atomizer MTL sanıyorum bu ürünü kullanacaksanız neden kit almayı düşünüyorsunuz. MTL de herhangi tek pilli bir cihaz işinizi görür. Alışverişi yapmak için acele etmeyin ki ben şahsi fikrim kesinliklede tavsiye etmiyorum.

Sektörde yeniyseniz ona göre yaklaşılsın olaya yok deneyimli iseniz işinize karışmış olmayalım.

Son düzenleme:
Sitelerde Pod mod hadi neyse ama Mod satan firma ya yoktur yada çoook nadirdir. Dolayısı ile o camiadaki fiyatları ve stok durumlarını bence çok ciddiye almayın.

Orada orijinal tankı söküp berserker 2 mini takabilirim, cihaz 1 pille çalışıyor, YouTube'daki incelemelerine baktım ve atomizerime çok iyi uyuyor, resmi web sitesinde Smok Mag Solo Kit 59 dolara satılıyor ki bu yaklaşık 2000 TL cigaz eskide değil yeni sayilir. genel olarak fiyatları piyasaya göre çok düşük, bu yüzden burada daha önce onlardan satın almış olan insanlar olup olmadığını öğrenmeye karar verdim

1000 liraya ikinci el mod alamazsın, bariz dolandırıcı. Diğer foruma üyeyseniz orada Smok Mag satılıyor.

eğer sitenin satıcısı/çalışanı değilseniz bu fiyata inanmak çok komik olur bence. Melih Doğan piyasaya en uygun fiyat vermeye çalışan tedarikçiklerdendir onda bile 2800 lira. coillerin 600-700 lira olduğu bir pazarda 21700 destekleyen yeni çıkmış bir ürünün bu fiyata satılabileceği aklımdan geçmiyor.

bu arada itham olarak değerlendirmeyin söylediğimi lütfen bu tarz içeriklerle kendi sitesini tanıtmaya çalışan çok var

sitenin satıcısı/çalışanı değilim, bu fiyata nasıl satabiliyorlar diye düşündüm. Bu nedenle burada bu siteye olan güven ve oradan alışveriş yapmanın mümkün olup olmadığı konusunda bir tartışma açtım. Sonuç olarak şu adresten satın aldım: Melih Doğan
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Sipariş verdiğim ürünlerin hepsi orijinal ve ödemesini peşin yaptım, satıcıyı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt