Dernekler Çadır, Karavan ve Kampçılar Derneği

pablo 

Doğrulanmış
bu yaz birkaç yerde(sinop,ısparta,kapadokya,pamukkale...) çadır kurdum ,bu akşamda yola çıkıp Urfa,mardin,elazığ,tunceliyi gezeceğim.O yörede bildiğiniz kamp kurulacak ancak çok tenha olmayan yerler varmıdır?Ayrıca başka yörelerde de etkilendiğiniz tavsiye edeceğiniz kamp alanları varmıdır?

Esenlikler.

Mardin'in Mazıdağı İlçesinde Karasu Kamp Alanını Tavsiye Ederim Merkez İlçesinde Bakırkırı Var Kızıltepe İlçesinde Gurs Şelalesi (Kesinlikle Görülmeli) Kamp İçin İdeal Yerlerden. .

Tunceli Bölge ve Yapısı İtibariyle Türkiye'nin Hakkari'den Sonra Doğa Harikası Sayılabilecek 2'nci Şehridir Nitekim Burada Kırsal Alanları Kesinlikle Önermem Birçok Yabani Hayvan Fazlasıyla Bulunmaktadır.

İmkanınız Varsa Hakkari İlimiz Yüksekova İlçesinde Sat Buzul Gölleri Var (Kesinlikle Görülmeli) Eğer Giderseniz Bölgede Fazla Yüksek Kesimlere Açılmamanızı Öneririm Zevkle Kamp Yapabileceğiniz Alan Bir Hayli Büyük ve Eşsiz Manzarası Görmeye Değer.

Yine Yüksekova İlçesinde İki Yaka Dağları Bölgesinde Yine Yüksek Kesimlere Fazla Açılmamanızı Önerim Muhteşem Bir Yapı ve Manzarası Var.

Yine Hakkari Merkez İlçesinde
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
Bulunmakta Burada Kamp Yapmaya Son Derece Elverişli Yine Eşsiz Bir Manzarası Var.

Son Olarak Hakkari İlimiz Merkez İlçesinde Yeni Mahalle'den Sonra Kuzeye Doğru Berçelan Yaylası Sınırlarında Seyithan Gölü (Kesinlikle Görülmeli) Çevresinde Gönül Rahatlığı İle Kamp Kurabilirsiniz.

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
çok sağolun faydalı bilgiler için,gece adanada kaldık şimdi yola çıkacağız urfaya.mardin hakkari arası 400 km civarı vakit yetmeyecek ama kars ağrı bitlis van turu yapacağız ordan aşağı Hakkariye mutlaka ineriz,peki soğuklar ne zaman başlıyor eylül sonuna doğru gitsek mevsim uygun mu?

Merhaba sayın @pablo, gezi, çadır, kamp konularında bir yazınızı bekliyorum, kamp sırasında esigara kullanımında dikkat edilmesi gerekenler vs. eklerseniz sevinirim.

Aslında amatör yarı kampciyim,uygun yer görürsem çadır kuruyorum olmadı otel.Arabada çadırın yanında oluyor,bu yaz bimden mini araç buzdolabı almistim(hala çalışıyor),onun içine atıyorum likitleri),araç cakmakliktan normal prize dönüştürücü almıştım onunlada pilleri şarj edebiliyorum..şimdi urfa sıra gecelerindeyim:)dönünce bu yaz etkilendigim yerlerden bahsedeceğim..

Muhtemelen çekme karavan alacağım,kesin gideceğim ve birsürü firma birarada diye de bakmadım fiyata ama doğru söylüyorsun hocam 60 lira çok hakikaten,20 lira fln olsa belki daha makul olurdu,en azından çoluk çocuk gezilirdi birşey alınmasa bile...Bazen de fuarına göre tabii, çok kalabalık olmasın diye bilerek yüksek tutuyorlar giriş fiyatını..

gezebilir.com sitesinde fuar için ücretsiz davetiye bildirimi geldi ,şimdi deneyeceğim,bilginize...

Edit:Mailime düştü bilet,ücretsiz aldım.

Son düzenleme:
Nemrut dağına Kahta yolundan gitmek delilik, Nemrut dağı'na gitmek delilik aslında. Karavanı Park ettikten sonra merdivenlerden yaklaşık yürüdüğüm adım sayısı ve yaptığım kardiyonun görüntüsünü atıyorum.
aklı olan nemrut'a gitmesin..Screenshot_2022-05-20-08-09-37-880_com.google.android.apps.fitness.jpg

3500 km yi devirdim mazot zamlarina inat.
Geçen sene karavan gruplarından tanıştığım youtuber bir arkadaşımız samandağlı kendisi Türkçe öğretmeni bizi çok güzel ağırladı misafir etti ve üzerine Karavan KAMER kızımız ile ilgili bir YouTube videosu çekti paylaştı
Lütfen bu kanala abone olup beğenilerinizi atmanızı rica ediyorum abone olmayı ihmal etmeyin bu da Benim sizlerden ricamdir.

Son düzenleme:
1,893Konular
128,237Mesajlar
9,832Kullanıcılar
ebakalimSon Üye
Geri
Üst Alt