• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Caliburn X Mi Vaporesso Xros 3 Mu ?

efsnlyn

Yeni Üye
fiyatlari yaklasik yakin hangisini alacagima karar veremedim akitma problemleri vs var mi cok ariza cikariyorlar mi ?
guvenilir bir sekilde satin alabilecegim bir yol da bulamadim yardimci olursaniz sevinirim

İlanlar bölümündeki tedarikçilerden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsin. Fiyat olarak kafanda soru işareti olursa yine de bakarız. Genel olarak piyasa fiyatlarıdır ama. Caliburn G2 modelini kullandım kartuş mantığı çok kötüydü, Caliburn X de değişiklik yapmışlar ama kullanmadığım için yorum yapamıyorum. Xros 3 modelini de kullanmadım ama ikisi de zamanında beğenilmiş ürünlerdi. Maalesef biraz da şans işi bu. Pod sistemler genel olarak yapıları itibari ile nazlıdır.

Kendi araştırmanı mutlaka yapmışsındır ama anladığım kadarıyla Xros 3 cihazında kartuş ve coil birleşik olarak satılıyor. Yani buna avantaj olarak da bakılabilir dezavantajda. Coilin yandığında kartuş ile birlikte değiştireceğin için sızdırma sorunu yaşamadan kartuşta değişmiş olacak. Bu bir bakış açısı.

Fakat Caliburn X de ise
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
şekilde coilin yandığı zaman kolay şekilde sarım yapabileceğin alternatif bir yol var. Bu akıllı coilide forum içerisinde tedarik etmen mümkün tedarikçisi var. Kafana takılanları sorarsan cevaplamaya çalışırım. Benim biglimin yetmediği yerde tedarikçiyi çağırır sorarız. Likit doldurmak içiin sökülüp takılması gereken kapak kırılmaya müsaittir, dikkatli olmak lazım.

Ayrıca Calibrun G3 de çıkmış o da anladığım kadarıyla Xros 3 teki gibi kartuş ve coil bütünleşik olarak satılıyor. Anlayacağın cihaz önemli olsa da ilerleyen süreçte sürekli almak zorunda kalacağın yedek parçaları daha önemli.

Son düzenleme:
ben olsam ikisini de almam, genel tavsiye vereyim ama
coil ve kartuş ayrı olmayan cihaz almayın hocam
zaman içinde çok saçma bir pozisyona düşüyorsunuz ve bir coil örneğin 130lira ama coil değişmeyen kartuş 200'den aşağı değil
yılda bir pod parası harcarsınız bu durumda, paranıza yazık
bence podun en önemli olayı akıtma/sızdırma olmaması, bir pod/atoda akıtma varsa zaten kısa sürede sinirden çatlıyorum ben
ipx80 var arkadaşta sürekli temizliyor ama derdi bitmiyor, deco kit aldık geçtik
aynı likitle flexus podun kartuşunun altı tertemizdi
birde batarya kapasitesi büyük olursa avantajdır

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt