• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit Çayın & Kahvenin Yanında İyi Giden Likit Tarifleriniz

Rasyonel İnsan

Community
Her likit çayla kahveyle iyi gitmiyor tabii. :coffee:

Genelde tütün aromalı likitlerin çay ve kahveyle daha uyumlu olduğunu düşünüyorum.

Yakın zamanda yaptığım şu bileşim gerçekten çayın ekurisi olabilecek kadar güzeldi. Bilhassa kuruyemiş aromasını sevenler bu tarife bayılacak. Kavruk, buruk ve neredeyse şekersiz bir likit sıcak içeceklere fazlasıyla yakışıyor.

Tarifim:
FE - RY4: 1 ML
FA - Soho: 0,4 ML
TFA- Acetyl Pyrazine: 0,3 ML
FE- Sun Seeds: 0,2 ML
FE - Tobacco Abs: 0,1 ML
(0,2 de olabilir ama biraz tütün tadını arttırıyor, kavruk tat azalıyor ben çok az koydum, 1 damla bile yeter)

+ 47 ML NBASE

İlk reçeteyi ben paylaştım, umarım siz de devamını getirirsiniz. :)

Saygılar...

Son düzenleme:
Oyla 0
Afedersiniz konuyla alakası yok ama bi kaç mesajda yayın lafi geçiyor bende e sigara yayını izlemeyi severim nereden yapılıyor acaba yayinlar

Flavors E. MLB , Real cig , cohiba, french toast, banana cream
Ry4 double , tribeca efsanelerde????

Çok özel ve güzel bir tarifim var da belki ticaretini düşündüğüm için paylaşamıyorum ancak samimiyetinize dayanamayıp paylaşasım da geliyor :D Özetle parliamanete ezeli rakip gerçekte de olduğu gibi Marlboro Light yapıyorum bence aynısı fark yok ama denemelerim devam ediyor en iyisini yapana kadar. Şayet arkadaşım aklımı çeldi ticaretini yapalım diye mantıklı da. Yapamazsak paylaşırım mutlaka :)

Sek nbase ve türk kahvesi enfes ikilim oldu, çayla ecig gitmiyor onu anladım.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt