• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nereden Bulurum? Conta (O-ring) Tedariği

Türk 

Council
Doğrulanmış
Kimden nerden temin edebiliriz bu contaları fikri olan var mı?
Bir tedarikçi vardı ama sanırım artık yok, Karaköy'de satılıyor diye aklımda kalmış yalnız internetten nereden bulabiliriz sizce?

Bende yeni aldım hakan akay'dan hem flash için hem gus için, hakan akay'da bol çeşit var abim

İyi akşamlar üstadlar benimde oringe ihtiyacım var arkadaşın iletişim bilgilerini bende alabilir miyim özelden acaba ya da nasıl ulaşabilirim yardımcı olabilir misiniz

Başka konu açıp, fazlalık etmek istemedim. Klon v3 mini 510 pini izolatörünü bugün temizlik yaparken kaybettim. İdare etsin diye teflon bant sardım kullanmaya devam ediyorum. Yine de bu parçaya ulaşabileceğim bir yer var mıdır ? Teflon bant dışında bir çözüm öneriside olur :rolleyes:

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
IMG_20210109_001942.jpg
Evde içi boş çakmak varsa, işaretlediğim parça işinize yarayabilir. Berserker mini için denemiştim. Biraz kesip tıraşlayınca işe yaramıştı. (Her çakmağın dizaynı aynı değil, ben iki farklı model çakmağı dağıttıktan sonra üçüncüsünde aradığım aparatı bulmuştum.)

Emeğiniz ve cevabınız için çok teşekkür ederim. Bunu yarın deneyeceğim.

Edit: Eskisinden daha sağlam oldu. İzolatör artık yerinden kolay kolay çıkmaz, dikkatsiz olsam dahi kaybetmem artık :LOL:

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Şehrinizdeki hidrolikçilerden alabilirsiniz.
Ben internetten bulduğum Yeşiller Hidrolik -Cengiz Bey'den 2mm.-20mm arasını 1 ve 1.5mm kalınlığında olmak üzere 10'arlı set almıştım her ölçüden. Koca bir torba nbr70 oring'e o zamanlar 50TL vermiştim. Şimdi olsun olsun, 150TL olur herhalde.
İsterseniz herhangi bir hidrolikçiyi arayıp, bu şekilde topluca hazırlatıp alabilirsiniz. Dağına da bağına da yetiyor :ROFLMAO:

50'nin üzerinde atomizer deneyimlemişimdir. Forumda yahut başka mecralarda akıtma vs problemleri okuduğumda nasıl becermiyorlar diyerek düşünürüm hep.. Taa ki coolvape klonu taifun gtr deneyene kadar.. Üstelik sıfır.. Öyle dandik bir klondur ki bu (belki de üretim hatalısı geçti elime) atomizerin topcap'ı kendi kendine dönerek açılıyor ve camını tutan oringlerin kalitesiziğinden cam sallanıyordu. Satmadan oringleri değiştireyim dedim. Ve sonuç o kadar şaşırtıcı ki.. Sımsıkı bir atomizer.. Oringler önemlidir. Saygılar.

1,930Konular
128,736Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt