• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Cotton Bacon Prime kullananlar bir bakabilir mi?

bthn.ozcnn

Yeni Üye
Merhabalar Cotton Bacon Prime pamuk kullanıyorum ama ne hikmettir ki son zamanlarda hangi likitle veya farklı tellerle de denersem deneyim sanki böyle Mantarımsı bir tat geliyor Bacon Prime kullanan arkadaşlar sizde de böyle bir sorun var mı ? veya DL kullanım için önerdiğiniz başka pamuk var mı ?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Merhaba onlarca çeşit pamuk var
Ama ben 1 yıldır cotton bacon prime kullanıyorum çünkü çok efsane bir pamuk
Emmesi olsun aroma-buhar performansı olsun çok güzel bir pamuk
Dediğiniz tadı hiç almadım
Bunun sebepleri;
Pamuk bozulmuş olabilir
Nemli kalıp rutubet yapmış olabilir
Likitten kaynaklı olabilir

Dl için Cloud9 öneririm şuanda stoğumda kalmadı maalesef ama çok güzel pamuktur

Eğer rda kullanıyorsanız bp mods cotton pro öneririrm
Rda dememin sebebi rta da emişi bana çok zayıf geldi çok fazla dry hit yedim

valla yeni söyledim sayılır 1 ay olmadı yurt dışına çıkınca almıştım orda problem yoktu dönünce oldu bir anda acaba pamuktan deyip david hocamın sitesinden söyledim onda da aldım aynı tadı ama anlam veremedim bende ikinci bi vape daha var evde kardeşimin kullandığı onu da ben sarıyorum ama ona yaptığımda bu tadı almıyorum likitleri de aynı yerden alıyoruz rda değilde zeus x rta kullanıyorum iki cihazda da

atomizerin oringlerini çıkartıp . sirke karbonat karışımına koyun birkaç saat kalsın sonra durulayın ve tekrardan kullanın . bazı aromalar öylesine sinerki pamuk ve likitde birşey var sanırsınız.
. atomizeri koklayın duruladığınızda hiçbir koku olmaması lazım ama herhangi bir aroma veya başka koku geldiyse bu atomizerin ısısıyla size ulaşır nekadar az olsada.
yinede pamuklardan şüpheleniyorsanız bir şerit pamuğu lavaboya götürüm cınbızla üstden tutup yavaşca kaynar suyu akıtın ama pipet genişliğinde akıtın yoğun değil o esnada pamukda oluşan ne varsa kaynar suyla akıp gider. piresleyin suyunu akıtıp kağıt havlu üstünde peteğin üstüne koyun kuruduğunda eski haline geri döner . birde o şekilde deneyin .

Merhabalar hocam çok teşekkür ederim dediğiniz gibi denedim sirke karbonat yaptım denediğimde tat gene vardı bu sefer pamuğu denedim ve evet cidden evet o tat gitti geri peketine koyup başka bi atomda değiştirdiğimde gene aynı tat verdi acaba paketlerinde kaldığı için mi yapıyor emin olamadım kilit torba dışında neyde saklaya bilirim ki

pamukları başka bir kutuya yada poşete koy . gerçi pek sanmıyorum ama enazından kafanda soru işareti kalmaz.
clon pamuklarda kaynar sudan geçirildiğinde besleme artar ve aroma notalarıda 1 tık artar ve aksi bir tat gelmesini engeller.
orj pamuklarda bu gereksizdir. ve muji pamuklarda .
atomizeri yıkadığında herhangi bir koku varmı aroma kalıntısı gibi ?

tek bildiğim deneyimlediğim clon pamuk iyi değil kötü tat veriyor çabuk kirleniyor vs yani işkence gibi.
ben pamuğu aromasız sek likit ile deniyorum herhangi bir tat koku varmı anlamında eğer yoksa aromayla verimli tüketim oluyor.
mesala muji pamuk ile sek içtiğimde gayet sevdim bu benim değerlendirmem tabi .
david orj satıyor ve cotton ben almadım hiç ondan birşey diyemiyorum.

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt