• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü DNA 75c/250c Chip Kullanıcıları Kulübü

DNA ya asinayim ancak colour serisini yeni tecrübe ediyorum/replay aktif değil şu an anladığım kadarıyla ya da beceremedim
PC olmadığı için bayramda kardeşimin PC den bir kontrol edeceğim durumu

Kanıya söz konusu uygulamam;
Ss316 telle ilk deneme yapayım sonra çeşit denemeleri maksadim/teli taktım
Replay moda aldım/bir puff/ekranda herhangi bir ibare yok/iki üç.../herhangi bir ibare yok....
Replay mod alt kirilimda watt seçili.
Durum böyle, olmadı....

Edit: SS 316 kendi TC profilinde sorunsuz kullanıyorum bu arada

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

@ismysteam üstadın dediği gibi international olanda aktifleşmekte. escribe içinde profillerin olduğu yerde replay'in hangi profil altında çalışacağını da seçmelisiniz, tercihen watt modu en uygunu olur bence, dilerseniz ss profilinde tc ile de kullanmanıza müsade eder çünkü bu. ayrıca kullandığınız theme replay gelmeden önce yapılmış bir theme ise replay yine çalışmaz, çünkü theme replay sayfası olmayacaktır, dilerseniz/becerebilirseniz modifiye edip kendiniz de ekleyebilirsiniz replay sayfasını ama aşırı uğraşlı bir eylem olacaktır. mevcut theme desteklemiyorsa stock theme'e geri dönerseniz replay çalışacaktır. alternatif olarak theme bakabilirsiniz evolv forumundan, replay desteklediğini gördüğünüz ve beğendiğiniz bir theme indirip yüklerseniz stock olana stuck kalmış olmazsınız ????..

Son düzenleme:
Hocam ikinize de teşekkür ediyorum.Malum modu yeni aldim,gelir gelmez sadece birkaç menü kurcalamasi ve kısa bir SS ile TC denemesi dışında moda m7dahalem yok.Ayrica bahsettiğim gibi PC olmadığından bayramda dediklerinizi deneyeceğim kardeşimin PC de.Kendime uygun tüm ayarları ancak o zaman yukleyebilecegim.Kardesimin PC de düz 75 için olan program yüklü 75c için ayrı bir sürüm yüklemem gerekiyor aynı zamanda,soylediklerinizden anladığım bu.
Ve evet birçok ayarını zaten biliyorum DNA tecrubemle.Sadece dikkat etmem gereken int. Sürüm ve profil kısmında replayi aktif edeceğim yerde seçeneği doğru yapmak
@fox mulder hocam theme kısmına dikkat edeceğim son olarak
Değerli bilgiler için teşekkürler ????

rica ederim hocam. yeni yükleyeceğiniz international olan escribe yine dna75'ı da destekliyor olacak, yani dna75 ile 75c için ayrı ayrı escribe gerekmeyecek, escribe'ı international olanı ile değiştirmiş olacaksınız sadece..

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt