• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü DNA 75c/250c Chip Kullanıcıları Kulübü

Elvis 

Doğrulanmış
DNA kullanıcı kulübüne hosgeldiniz. Tema, materyal, ayarlari paylaşacağımız güzel bir kulüp olması temennisiyle...

Bugün indirdim hoşuma giden bir tema
index.php

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bu tema vardı bende de ama bir süre sonra sanırım benden kaynaklı 3. ekran olan coil ölçme ekranında aktif olan Accept mi Reject mi belli olmadığı için iptal etmiştim. 75c çok keyifli ilgi duyarsanız temalarda kendiniz de her şeyi değiştirebiliyorsunuz. Vakti, merakı olana tam bir hobi aslında.

Temalar için teşekkürler faydalı olmuş:)
Paranormal dna75c kullanan forumdaşlar piliniz kaç gün gidiyor?
Mtlde 2 günü bulmuyor piller sağlam,cihazdan şüphe etmeye başladım.

Kullanıma göre değişiyor. Ama iki gün rahat gidiyor bende. 2 gün sonunda iki pili yüzde değerine bakmaksızın şarja bırakıyorum ben. TC modu watt moduna göre sanki biraz daha uzun gidiyor gibi ama kesin bir ölçüm yapmadığım için net bir bilgi değildir. Hiç bu yönden test etmedim.

HCigar on hem VT75C hem de VT75D si var. Isı kontrol isteyen Titanyum ve SS tellerde Mtl içimde başka moda çok nadir takarım atomizer.

75C 26650 Nitecore pil ile çoook uzun gidiyor. 75D dual zaten 3 gün civarı şarz etmem.

Şimdi Bf mod olarak 250C chipli Drone aranıyorum. Onu da kattımmı kervana değmeyin keyfime

drone için hem aliden biraz para iadesi aldım hemde evolv a mail attım arka pil kapağı biraz gıcırdıyor diye
bakalım yeni kapak göndereceklermi bu sefer amber değilde siyah kapak istedim .. squonk şişeleride nereden alabiliriz diye sordum yanıt gelince paylaşırım buradan

Üff, ne temalar hazırlamıştım zamanında. Ama iş yeri bilgisayarından giremiyorum foruma ve temalar orada. Üşenmez isem telefona alıp paylaşayım bir kaç profil ve tema :)

Ben de geldim yerimi alayım ????
4157B879-EB80-4AF0-9FB9-BD6ED072E85B.jpeg
@sotw nin hediyesi Hcigarvt75d mod kendisine teşekkür ederim ????
Modu almak İçin be kadar uğraş verdim hiç sormayın ???? önce @comandante gomutanım ile iletişime geçtim sağolsun çok hızlı bir şekilde iletişim ağını sağlayıp forvetleri sağaya sürdü ne yapılabilir ne yapılamaz konusunda ???? kendisi olmasa ben bu modu alamazdım öyle söyleyeyim bundan dolayı gomutanıma müteşekkirim ???? ????
Ayrıca @Turk Abimede selam ederim ilgilendiği için yardımcı olmaya çalıştığı İçin
@sotw as oyuncu o kadar gününü ayırdı ilgilendi sağolsun ???? kendisine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum

Son düzenleme:
Hcigar VT75C için tel profillerini de içeren tek bir dosya var mı? (Temco SS 316L, Temco Titanyum, Nife30)

Görselden yine therion yada paranormalin “güncellenmiş” versiyonu geliyor gibi, yada paranormalin köşelerini kırıp therion şekline soktular new ergonomic paranormal diyecekler :D
Mirage gibi tek pilli güzel bir mod daha çıkarsalar artık birileride onu ülkeye sokabilse biz de alsak :sneaky:

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt