• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Doggystyle 2k16 Tel Önerisi.

tuncay&kedileri

Community
performans teli olarak yani aroma oranını artdıran tel önerisi rıca ediyorum.
Düşük oranlı demleme yapıyorum likitlerimi tel ile oranı orta derecede tutmak niyetim.
28.g/26g/ni80 26.g denedim ve bir tıkdaha üst hangisi sizce.
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Oyla 0
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Aroma arttirici olarak bildigim kadariyla telin pamuga degen yuzey arttikca aroma artiyor yani 3 tur ile 8 tur iki tel karsilastirirsak aroma olarak 8 tur daha etkili diye biliyorum. Claptonlarin da mevzusu o diye biliyorum daha da kalin olmasi. Decke kac turluk tel sigarsa o kadar sarmak aromayi arttirir ama tel türleri kanthal,nikel vs bende cok bilmiyorum en sagliklisi kanthal diye biliyordum mesela erman hocadan ni80 clapton 0.7 ohm aldim 28W da tuketiyorum. Aroma beni tatmin etti. %15 olmasina rağmen. Mesela 80/20 ye %25 aromali likit demleyince vg/pg otomatikman 60/40 oranina dusuyor. Tabii havalar isiniyor alttan hava kanalli atolarda belki terleme miktari artabilir. Aromayi dusuk tutup yuksek pgli nbase eklemektense aromayi arttirip dusuk pg demlemek daha mantikli geliyor cunku aromayi da pg olarak hesapliyoruz.

Şaka bir yanada mtl de flashta ribbon tel denemek istiyorum bende bulup tahminime göre buhar ve aromayı iyi arttıracaktır ama doggystyle a ribbon coil takmak biraz zorlar ben şahsen 27 ga kantal 6 tur kullanıyorum aralıklı sarım yapıyorum

bende 0,7 gibi bir tel düşünmüştüm mesala diyer atomizerde 0,40 ohm tel var enfes aroma buhar veriyor dedim aynı sistemde tel takılabilirmi .
ama kanthal 28.g 8 tur deniyim bi genelde 6 ve 7 tur denedim.
Tadını almışım kardeşim hemde üstünde pati senbolü var sevdim :)

bu mesala çok iyi performans veriyor.. benim bilmediğim MTL için buna benzer hangi tel alınır.

Ben ermandan aldım 0.7 ohm mtl clapton oda gayet iyi ama doggystyle da denemedim

Kesin satardım hiç tutmazdım elimde flash lazım sana flash en iyisi en kralı en vurumlusu doggy nemiş peeehhh

Bende ki doggy emanet kısa zaman içinde gidecek yerine yenisini bulmam gerekir

Asla satmayacağım bir ato Doggy 2k16 ozzmods dan tank da aldım.
Ben 27ka1 5-6 tur 2mm aralıklı sarıyorum 0,80-1 ohm civarı veriyor son derece tatminkar bir aroma yorumu var.
Pamuğu az kullanın zaten akıtma sorunu olmayan bir ato az pamuk aromanın yükselmesine olanak tanıyor aynı gus da olduğu gibi.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt