• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nedir? | Nasıl Yapılır? | E-Sigara Driptip Temizliği Hakkında

Emre.kamanlı

Community
Arkadaşlar selamlar,

Malum süreçte hepimiz iş icabı evde kalamıyoruz.

Dışarıda veya ofis ortamında ( detaylı temizlik malzemelerinin bulunmadığını varsayarsak sıcsk su dahil)

Belli aralıklarla driptip hijyenini nasıl sağlıyorsunuz?

Ben selpağa kolonya döküp siliyorum, driptip üzerindeki temizleme yeterliliği hakkında fikrim yok içimi rahatlayorum en azından.

Özellikle işim ehli kimyager vb arkadaşların cevabı ve tavsiyeleri aydınlatıcı olacaktır

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elimizi gün içerisinde bir çok kez yıkıyoruz. Her defasında değil ama 2-3 kez, elimizle birlikte driptiplerimizi de sabunla yıkayabiliriz. Bunun oringlere de bir etkisi olmaz.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam bi yerden sonra hiç cazip gelmiyor :D o kadar çok alkolle ellerimi yıkamışım ki şuan ellerim çatlak içinde :D ama zamanında efes'te staj yapma imkanım vardı, ben ilaç firmasını tercih etmiştim şuana kadar yaptığım en büyük hatalardan biri olarak içimde ukte kaldı :D

tıbbi alet dezenfektanı için Endex var , attım sepete bi tane,daldırma banyo usülü yazıyor,deneyeceğim. atoyuda atıcam içine ,ters birşey olmaz umarım.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt