• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Dvarw MTL RTA Kullanıcıları Kulübü

Sürekli Kullandığınız Sarım

• Kullanılan toplam oy
    131
Çok denemek istediğim bir atomizer ama sıkılık konusunda ve vurum konusunda sevmezsin dediler ondan uzak duruyorum

E hadi hayırlı olsun????

• Beğendim
Tepkiler: CmZ
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Sıkılık Konusunda üzmez 0,8mm Afc ile çok sıkı hale gelir. Ben şuan 1.2mm afc kullanıyorum.
Vuruma gelicek olur isek üst düzey bir vuruma sahip değil lakin üzmez. 1 mm afc kullanarak 2mm e yüksek konumlandırılmış bir coil ile bence gayet tatmin eder. Tabiki 5 ml lik tank ile
Sıkılık arttıkça vurumda artıyor.
Bir şans vermenizi öneririm

Aklımda olan bir atomizer gayet olumlu yorumları var.
Alsam mı almasam mı diye hep ikilemdeydim, ona vereceğim para ile berserker mini v1,5 ve expo v4 aldım. İki atodan da memnunum ama draw hala aklımda. :unsure:

• Beğendim
ben aldım sevemedim nedense veya beceremedim diyeyim :) Arada sarıp pufluyorum.

• Beğendim
Ben doğru pamuklama ile herkesin beğeneceğini düşüyorum Dvarw'ı. Farklı yerlerde denk gelince paylaştım hep fikrimi. Taifun tipi pamuklama ve 0.8 - 1 - 1.2mm'lik hava pinleriyle çok başarılı bir atomizer. Hafif, basit, kullanıcı dostu. 5ml tanklı en küçük RTA'lardan biri.

IMG_20191027_145135.jpg

Kulubunuz hayirli olsun, kurdelaya bayildim :) Lezzetli bol buharlar dilerim.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

A.s. İnternetten bulduğum görselleri ekliyorum direk.

maxresdefault.jpg
images.jpg
128615-213fd6158e5bb50ebf71c777d43db0e9.jpg
IMG_20180202_133138.jpg

Pamukları besleme deliklerinden dışarı çıkartıp, deckin dışına taşmadan kesmek. Çok uzun bırakınca tanka takılıp sağa sola dönebiliyor.

Edit: Taifun tipi dememin sebebi de şu görselde.

image.jpg

Bu da klasik Taifun.

Eyvallah sağol uğraştirdim seni de. Bendeki üstten dolum versiyon en ufak dişari taşmada yanma odasına takılıyo uğraştiriyor.

1,896Konular
128,303Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt