• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Ederi Nedir? Ederi Nedir ? -Ana Konu | 2021-2022-2023-2024

Arkadaşlar sıfır kullanılmamış jac vapour dna75 mod, sizce ederi nedir?

IMG_0329.jpegVtc atomizerin ederi nedir
Pico ile değiştirmeyi düşünüyorum ????

2.el Egrip II ve obs cirius plus kaç yıllık makina sizce ne kadar eder
Screenshot_2024-01-07-23-26-21-838_com.whatsapp.jpgScreenshot_2024-01-08-07-18-18-657_com.whatsapp.jpg

Birisinden zeus x ato ve puma mod satın alacağım 1 çift tel yanında verecek fiyata 3600 tl diyor. Ne diyorsunuz bu işe uygunmudur ?

Yani kimsenin işini bozmak, kısmetine mani olmak istemiyor olmakla birlikte, hatta birbirlerine muadiliklerini bilmiyor olmakla birlikte tavsiye amaçlı değil sadece örnek amaçlı kabaca bir karşılaştırma yapılabilir.
TARGET 200 MOD ~ 1950 TL
ZEUS X RTA ~ 1550 TL
Forum tedarikçilerinde bulunan sıfır ürünler ve fiyatları, Puma yı çok tanımadığım için yorum yapmak istemem.

İlanlar bölümünde hem ikinci el hem sıfır cihazlar mevcut, benim söylediğimle yetinmeyin tabi ki, kendi araştırmanızı ve kıyaslamalarınızı yapın mutlaka. Zeus X için kötüleme amaçlı değil ama daha iyisi alınabilir şeklinde yorumları hatırlıyorum mesela, mod içinde aynı şekilde bir bakının. Para kolay kazanılmıyor, umarım en iyisine sahip olursunuz.

Bu şekilde orijinal Kayfun V4 ne kadar eder bolca yedekleri bulunan dişlerinde hiçbir sorunu olmayan kozmetik gayet iyi ?IMG20240201184250.jpg

Merhaba arkadaşlar satmayı düşündüğüm bir kaç parça var sizce ederi nedir?
1.Kizoku techmod siyah
2.provari V2 mini( uzatma kitli yüzüklü)
3.majör V2 ahşap kutu
4.kayfun fivepawns editions
5.copervape fev 4.5s (2-3.5ml bellcap ile)
6.troy 1xv3
Şimdiden teşekkür ederim.🙂

Selam arkadaslar uzak kaldim piyasadan o yuzden sormak istedim
Expro v4 ve penodat v2 ederleri hakkinda bir fikir veren olursa cok sevinirim. Simdiden tesekkurler

Herkese selamlar,
Bu setin ederi nedir yardımcı olabilir misiniz? Komple bıraktım artık içmeyeceğim.
Voopoo Drag X plus Professional
2 pnp pod kartuş (1 tanesi sıfır)
1 mtl kartuş
Orijinal kartuş sıfırdır ve 2 orijinal coil
3 tane 18650 pil
Xtar sc1 sarj aleti
1 adet sarılabilir Wotofo pnp smrtcoil (kutusu ve orijinal yedekleri mevcut)
Cihazda kozmetik olarak 8/10 yada 7/10 denilebilir(kullanıma bağlı soyulmalar mevcut). Başka kırık çatlak vs yoktur.IMG_2576.jpeg

Son düzenleme:
hocam ben değer belirlerken, kutudan çıkan ama bende olmayanların sıfır fiyatını düşüyorum, ekstralarım ve cihazın sıfırından da %-2030 felan düşerim
ama yine de çok mu oldu lan acaba fikri bana sorduruyor kaça gider diye
sıfırından %20 düşüp satabilirsiniz bence

1,896Konular
128,302Mesajlar
9,843Kullanıcılar
HalitSon Üye
Geri
Üst Alt