• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara En Çok Sevdiğiniz Atomizerler Hakkında

Pleasewait 

Council
Doğrulanmış
Şu zamana kadar kullanmış olduğunuz ve vazgeçemediğiniz atomizerler hakkında bize bilgi verirmisiniz?

Ben şahsım adına o kadar çok atomizer denedim. Her atomizerin farklı bir yapısı ve işlevi olduğu doğrudur.

Şu anda vazgeçemediğim Atomizerlerimi sıralamak isterim.

Flash-E-Vapor
17mm - 23mm
Dram2
Hussar The End
Hussar Project X
GUS Momentus v2

Oyla 0
Bugüne kadar kullandıklarım

Orjinal olarak
Troy 1x, 1xv3, 1xv3 Rba, M, L ; Kısa bir süre ION
İda Rba V1-V2, İda Rda
Spica V1 - Pro, Penodat
Kayfun Lite Plus v2 , Prime
Expromizer 1.1, 1.2, 1.3, 2.0, 2.1, v3 - bütün tank ve kit kombinasyonları ile beraber :)
Gus Zest 2.0ur, Zest 2.2 5p
Siren v1 25, v2 22-24

Klon olarak
Kayful Lite five pawns, doggystyle, le zepyhr, Gus momentus 2.0-2.1 , bilimum zest klonu
Dwarv 16-22
Flash 17-23
Kayfun 3.1 Ehpro klonu

Daha aklıma gelmeyenler de vardır eminim.

Düzenli kullandıklarım : Troy 1x Rda, Kayfun LPv2; Expromizerlar, Flash 23, Gus 2.2 ve Spica Pro.
Pastane likitleri kullanıp, soguk buhar tercih ediyorum. Spica Pro ile yollarımız ayrılıcak gibi :)

Merak ettiklerim : GT2, Pico ve Cloudone (yeter artık biz de alalım bundan @LcaxTheKurtköyPrensi ilan yayınlanmadan alıyorsun hocam :) )

Satıp tekrar edindiğim Pico V2 Rta derim.
Sadece aroma önceliğiniz ve zahmetine de alışırsanız vazgeçilmeziniz olur.

Serpent mini ye sonradan uydurduğum mtl kit ile muhteşem oldu.
Ne akıtır ne fokurdar. Dar içim ile çok güzel oldu. 1.5 senedir kullanıyorum. Onun dışında ise rda olarak emektar neredeyse 5 senelik fakirs troy v1 im favori. Onun dışında bir dünya dl-mtl atomizerlerim var ama dolapta duruyor örümcek bağladı dura dura.

Daha öncekileri çerezlikleri saymadan öncelik sırasıyla

Kayfun v4 ( Baştacıdır )
Taifun GT3
Flash-e-vapor vs ( 17 )

En son aldığımın üzerinden 1 sene geçti :)

Kişisel olarak DL için kolay dolum, tok lezzet, alternatifli coillemeye izin verme, kapasite ile aromamizer plus ve v2
alternatifi avocado

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam değişik bir arkadaş bu. Eski, alttan doldur, hava ayarı vidalı falan. Lanet edersin ;) sonra bir nefes alırsın her şeyi unutursun ;) maddi imkanlar el veriyorsa orijinal vermiyorsa kesinlikle arada fark olmadığını düşündüğüm sxk klonu kullanın. Orijinali de kullandım ben de şuan sxk klonu var. Ama orijinali de sırf bulunsun diye de alıcam bir daha o da ayrı mesele ;)))))

Eski seri orijinalini kullandım. Benim öyle takıntılarım yoktur. Yeni olan seriyi çok merak ediyorum açıkcası. Bakalım yeni atomizer olduğu için daha yeni yeni gelmeye başladı. Deneyip öyle almak isterim. Bazı üstad lar hala ıslık sesini giderememişler diyor. Bazılarıda ıslık ötmüyor diyor. Bakalım bir gelsinde. Alırız inşallah. ?

hava çıkış yerini vape bant ile kapatıp üstten dolduruyorum. sonra ters çevirip biraz bekliyorum ve bantı açıyorum. yine biraz daha bekleyip kullanıyorum akmıyor :) kay-fill diye bi aparatı da varmış sanırım üstten dolum sağlayan ama hiç denk gelmedim :)

Acemilikte aldığım bir taifun gt2 vardı. Acemilikten sattım eşşk kafam. Sonra bir sürü denedim sattım. Penodatı sattığım da pişman oldum. Şimdi bir kayfun v5, kayfun prime, dvarw ve gus var. Dvarw güzel, hoşuma gitti. Deneme yanılmaya devam, elbet bir vazgeçilmezim olacak.

Hanımla kavga ediyorum ben ato tel pamuk değiştirmeye kalktığım zaman. Nefret ediyorum senin tellemenden pamuklamandan diyor. Ama kendisi pöfür pöfür içiyor. Expromizer ben 1.1den başkasını sevemedim. Prime pastane tatlarında iyidir. Tütünde benim için sınıfta kalmış bir atomizerdir. Tütünde tatminkar değil benim için. ? ?

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt