• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara En İyi Mixler

SenseiVape 

Commercial
Web Sitesi
chat.whatsapp.com
Evet değerli buhardaşlar hayırlı günler diliyorum.
Bugün sizlere favori mixlerinizi ve bu mixleri en iyi yapan kimyacıyı paylaşmanızı rica edeceğim.
Bunun sebebi uzun süredir, eskiden içtiğim likitlerde o tadı yakalayamadığım, sadece tat da değil o andaki hissiyatı, o duyguyu yani burda kelimelerle anlatamıyorum ama ilk vape işine başladığımda , Yıllar önce vape pen22 almıştım ve çarşıdan o zamanlar fındıklı bir likit almıştım o tadı o hissi bir daha yakalayamadım (fındıklı şekerli çok güzel bir aromaydı) yani eskiden buharlarken aşırı zevk alıyordum aşırı keyif alıyordum mükemmel tatlar vardı, taaki mtl ye geçip sigarayı tamamen bıraktım , ilk başlarda iyiydi , mesela ilk mtl ye başladığımda bir arkadaşım captain black ve redbullu likit vermişti .
Çok iyi hatırlıyorum efsane ötesiydi ikiside, kendiside “mixi ben yapmadım ama nerden aldığımı hatırlamıyorum dedi”
Ama artık uzun süredir kullanıma bağlı alıştım mı, nikotini biraz arttırdım 12-13mg seviyelerinde içiyorum ondan dolayı mı bilmiyorum .
Ama eskiden çok iyi olmayan bir firmada olsa böyle tadı hoşuma giden bana fantastik bir deneyim yaratan bir likit olurdu.
O zamanlar heyecan vardı tabi hemen kendimce yorumlardım
Her yer o aromadan kokardı
Uzun süredir tütünlü likitler kullanıyorum artık yavaştan baymaya başladı gibi
Sanki daha şekerli direk meyve aroması arıyorum gibi.

Evde kendi mixlerimi yapmayı çok isterdim fakat maalesef ne vaktim var ne de kaldıracak bir kafa…
Sizlerden ricam tarif olmadan direk kimyacıdan gidip alabileceğim mixi ve o mixi denediğiniz en iyi kimyacıyı etiketlerseniz belki bir nebze de olsa eskiden aldığım o tadı yakalarım.
Belki o duyguları tekrar hissederim
Şuanlık çareyi yurtdışından orijinal aromayla bulmaya çalışıyorum inşallah durumu toparlarım.
Çünkü ne zaman artık içtiğimden zevk alamıyorsam vape işi sıkmaya başladı ,anlayamadım bu son 1 ayda ne olduğunu
O eskiden içtiğim likitlere inanılmaz hasret duyuyorum size burada anlatamam 🤣
Çok öncesi bile değil 1 yıl önce bile içip tadı damağımda kalan likitler var ama şu son 1 yıldır evyapa geçtiğimden beri maalesef o tadı alamıyorum .
Acaba sorun rta ya geçmem mi
Çünkü gerçekten aradığım/özlediğim likitleri pod mod cihazlarda mesh coil ile tüketmiştim , belki mesh’in bir artısıdır,bilemem.

Şimdiden çok teşekkür ederim.
Keyifli buharlar 💨

konuyu sulandirmayayim ama eger dl dusunurseniz mesh dl rta onerebilirim wotofo ozellikle.

Mtlde de stigmata. Ozelligi pamuk coilin disina sarilir ve hazir coilli gibi olur

Cunku mtlde aroma yok cidden.

Alisabilirseniz aio rbalarda rdl guzel bir opsiyon olacaktir.

Rtalarda ozellikle mtl rtalarda aroma sadece tutunde var gibi

mix işi karışık bi mevzu ama sen mixleyip satan arıyorsun, o zaman işimiz kolaylaşır
aromaburada asap grape bence en iyi mix aroması (daha iyisi varsa yazsın, alalım deneyelim nedir yani)
son dönemde çok fazla mix aroma alıyorum ama mixlerde de eksikleri tamamlıyorum
azcık graham bi tık karamel vs eklerim
kalanı tütün zaten, sıkılınca graham ry4 vs atar geçerim

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Yurtdışında var hocam evet, ben de görüyorum. Profile kendi meshini de satıyor. Türkiyede Temco David harici hiçbir yerde görmedim. O da talep olmadığı için elindeki stok bitince daha getirmeyeceğini söylediği için Profile X almaktan vazgeçmiştim.

Ben safir,golden,mixle ve ilkenin diy kıtlerınden denedım
Safir 1/10
Golden 6/10 veririm
Mixle 7.5/10
İlke 6/10
Bende sizin gibi arayıştayım hocam :)
Yeni hedeflerim
Bear Kimya
Falcon
Buharcı baba (kenedy(antep fıstıgı merak edıyorum))
Vega
Aromania denemek olacaktır
Likit bazlı yorumları olanlarıda konuya bekliyoruz belki bilmediğimiz güzel işler çıkar. Bende blaze solo rda satın aldım elime ulaşmasını bekliyorum. telimde temco davidden ak serisi. Güncel kylın mını v2

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt