• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara En İyi Mixler

SenseiVape 

Commercial
Web Sitesi
chat.whatsapp.com
Evet değerli buhardaşlar hayırlı günler diliyorum.
Bugün sizlere favori mixlerinizi ve bu mixleri en iyi yapan kimyacıyı paylaşmanızı rica edeceğim.
Bunun sebebi uzun süredir, eskiden içtiğim likitlerde o tadı yakalayamadığım, sadece tat da değil o andaki hissiyatı, o duyguyu yani burda kelimelerle anlatamıyorum ama ilk vape işine başladığımda , Yıllar önce vape pen22 almıştım ve çarşıdan o zamanlar fındıklı bir likit almıştım o tadı o hissi bir daha yakalayamadım (fındıklı şekerli çok güzel bir aromaydı) yani eskiden buharlarken aşırı zevk alıyordum aşırı keyif alıyordum mükemmel tatlar vardı, taaki mtl ye geçip sigarayı tamamen bıraktım , ilk başlarda iyiydi , mesela ilk mtl ye başladığımda bir arkadaşım captain black ve redbullu likit vermişti .
Çok iyi hatırlıyorum efsane ötesiydi ikiside, kendiside “mixi ben yapmadım ama nerden aldığımı hatırlamıyorum dedi”
Ama artık uzun süredir kullanıma bağlı alıştım mı, nikotini biraz arttırdım 12-13mg seviyelerinde içiyorum ondan dolayı mı bilmiyorum .
Ama eskiden çok iyi olmayan bir firmada olsa böyle tadı hoşuma giden bana fantastik bir deneyim yaratan bir likit olurdu.
O zamanlar heyecan vardı tabi hemen kendimce yorumlardım
Her yer o aromadan kokardı
Uzun süredir tütünlü likitler kullanıyorum artık yavaştan baymaya başladı gibi
Sanki daha şekerli direk meyve aroması arıyorum gibi.

Evde kendi mixlerimi yapmayı çok isterdim fakat maalesef ne vaktim var ne de kaldıracak bir kafa…
Sizlerden ricam tarif olmadan direk kimyacıdan gidip alabileceğim mixi ve o mixi denediğiniz en iyi kimyacıyı etiketlerseniz belki bir nebze de olsa eskiden aldığım o tadı yakalarım.
Belki o duyguları tekrar hissederim
Şuanlık çareyi yurtdışından orijinal aromayla bulmaya çalışıyorum inşallah durumu toparlarım.
Çünkü ne zaman artık içtiğimden zevk alamıyorsam vape işi sıkmaya başladı ,anlayamadım bu son 1 ayda ne olduğunu
O eskiden içtiğim likitlere inanılmaz hasret duyuyorum size burada anlatamam 🤣
Çok öncesi bile değil 1 yıl önce bile içip tadı damağımda kalan likitler var ama şu son 1 yıldır evyapa geçtiğimden beri maalesef o tadı alamıyorum .
Acaba sorun rta ya geçmem mi
Çünkü gerçekten aradığım/özlediğim likitleri pod mod cihazlarda mesh coil ile tüketmiştim , belki mesh’in bir artısıdır,bilemem.

Şimdiden çok teşekkür ederim.
Keyifli buharlar 💨

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Ben şahsen safirin aromalarını seviyorum genelde
Özellikle;
Tobacco Trail
Lemon Tart
Heisenberg
Bunlar çok başarılı bana göre
Ama n base olarak pek tercih etmem gibi
Ama benim aradığım farklı bir tat
Tarif edemediğim için burada anlatamıyorum maalesef
Fazla bir aromamı istiyorum, şekerli mi,mentollü mü bilmiyorum
Bloddy vampy ve asap grape aklımda kalan 2 aroma onları deneyeceğim
İlk kimya Nbase ve aroma olarak başarılı da olsa ultra bir pahalı
N base alsam da aroma için tercih etmem maalesef
Orijinal aromaları yurtdışından getiriyorum zaten
Mixle için @PcKoPaT hocam da güzel diyordu onu da bir deneyeceğim
Vega markası sadece likit satıyor diye biliyorum onun için benim bir klavuzum vardı konuyu yarım bıraktım çünkü
Bir ara bazı sıkıntılar yaşadılar vs. Bende evyapa geçince yarım bıraktım
👇👇
Yoksa forumdaşların çok hoşuna giden bir konu olmuştu farklı likit markalarından talepler geldi
Ancak konuları sonradan düzenleme gibi bi yetkim olmadığı için zorlandım ve bıraktım
Tekrardan Talep halinde likit incelemelerine geri dönebilirim tabii
Şahsen incelemeleri damak tadımdan çok objektif olarak yapıyordum bu yüzden çoğu kuşlanıcıya yardımcı oluyordum
Vega (3 yıl kullandım)
Ooops
Soho (EVA olaraka adı değişti)
SpN Vape
Bunları şimdilik denedim
Sıradaki hedeflerimde vardı ancak dediğim gibi evyapa geçince bıraktım
Aromania ilke kimyaya devretti diye biliyorum
Bu yüzden fiyatları da bir hayli artmış
Nerdeyse orijinal aroma fiyatına yakın…
Şuan da hali hazırda genel anlamda bir kimyacı incelemem var
Bunların içersinde
Safir kimya
@AromaBurada
İlke kimya
Şuanlık bu kimyacılar mevcut
Müsait bir zamanda konuyu toparlayıp açacağım ve @Koba hocamdan Moderatör lük isteyip zaman içerisinde güncellemeler yapacağım
Kylin miniv2 yi 1 yıldır kullanıyorum
Yüksek performanslı yüksek kaliteli bir atomizerdir üzmez :)

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt