• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara En kötü atomizer sizce hangileri ?

Bugüne kadar kullandığım bir çok atomizerle öyle yada böyle anlaştık. Kefeye koyduğumda ağır basanlarla mutlu birlikteliğimiz devam ediyor. Denediklerim içinden çok çok kötü diyemesem de en verimsizi Siren v2 idi.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Aynen üstadım sevemiyorum, sevdirmiyorlar. Kimisi çok paragöz, kimisi söz verir sözünde durmaz, hayrına iş yapar tavırları, insanların gereksiz fanatikleri , hıyarım var diyene bir avuç tuzla koşma sevdalıları vs. Vs. Birçok kişisel sebepten yerli malından uzak durmayı tercih ediyorum. Orijinal klon çok mtl atomizer denedikten sonra 2 seneyi aşan bir süredir shenray klonu flash ım ile mutlu mesut takılıyorum.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Nasib hocam bir gün denk gelir İnşaAllah. ilk aldığımda 1-2 deneme yapıp
bu ne böyle yaaa diyip çekmeceye atmıştım 1-2 sene kadar çekmecede durmuştu. Birgün şeytan dürttü şunu bir daha dene diye :) o gün bugündür vazgeçilmezim oldu.

Kötü atomizer yoktur, kötü klon vardır.
Genel kanı bu olmalı Türkiye de.

Gerçekten günümüzde abidik gubidik argelerle saçma anatomisi olanları saymıyorum. Bin liralık atomizer dolapta yatarken beş paralık demir parçası ile de buharlıyoruz işte napak..

Döviz düşerse en kötü yerliler.
Döviz daha da artarsa en kötü ithal atomizerler.
Ama Siren v2 kötü.
Hatta genesis deckli olan atomizerler kişisel görüşüm büyük çoğunlukla kötü

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt