• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | E-Likit En Sevdiğiniz Aromalar?

omrtokgoz

Yeni Üye
En sevdiğiniz aromalar, bunları temin ettiğiniz firmalar ve kullanım oranları (kendi yapanlar için) nelerdir?
Benim gibi yeni başlayan arkadaşlara da öneri olur.
-Falcon Kimya Asap Grape V2 %20 kullanım

ben tütüncüyüm ama sanırım yakında tütün aroması kalmayacak...
eskiden cdd vardı, kapattı dükkanı
twisted vardı (tütünleri acayipti) kapattı sayılır aroması vs gelmiyor
açıkcası fe harici tütün seçeneği kalmadı
şimdilik fe (varlığı yeter mlb bile içerim) fa (latakia efsane bence) ve tfa turkish iyi gidiyor
diğer aromaları aromaburada'dan alıyorum, 20 civarı aldım en son
asap grape güzel, mixology 3-4 iyi, bowdes
ns mate iyi ama coilin içinden geçti (son kalan nicolas coillerimden biriydi, yazık oldu)
glas apple güzel ama sanki %10 az gibi

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
hocam son mlb şişemi öğlen arkadaş çarptı😥
şuan sektör bool şekerli likit üzerine dönüyor açık ne bu durumdayız
en kötü kendi net aromamı yaparım içerim diyorum, hazır coilden cayarım rta alırım içerim
o değil de, süper latakia yaptım grahamlı ry4lü
verim mi denemelik🥰

anaa benim soho vardı unuttuk ya la, sonrakine açim
am4a nerden buldun hocam? maxx blend yerine de gold ducat bulursam ry4 double ve biraz real cig ile kral likit yaparım, malum maxx blend piyasada yok... polonyaya gidince 1litre alıp 100ml bölüp eşe dosta dağıtayım demelik ürünleri var inaweranın aslında, değerini bilmiyoruz...

Ben tam "işte aradığım aroma bu" diyorum, en fazla bir ay sonra o likiti içemez oluyorum. Uzun süredir asap grape ve frosbite içiyorum. Biraz şifayı kaptım bunlardan da tat alamıyorum. Şimdilik mixle'dan santa melodi (kavun-karpuz-buz) içebiliyorum.

Ben aroma ve genel olarak burada yeni olduğum için damak zevkim şöyle iyi böyle iyi demiyorum kendimce ufak denemelerle birşeyler buldum. Golden kimyadan aldığım tribeca kokusu güzeldi fakat hemen hemen hiç tat alamadım içerken hediye olarak gelen asap grape (adı yanlış olabilir en popüler aromalardan biri) ve heisenberg aroma çöp oldu seyreltmeye bile gerek görmedim tiksindim. Ayrıca nbase de kötü geldi. İlke den de mlb aldım tütün olarak fena değil gibi ama çok beğenmedim tekrar almayı düşündüğüm bir aroma değil. Oranını hatırlamıyorum ancak yoğun kullanmama rağmen tatmin olamadım. Mixle den zıkkım ve Castle Long karıştırıp kullanıyorum 😂 farklı gelebilir ama ben öyle daha çok beğendim. Hediye olarak twisted Bar Mojito hafif mayhoş içimi fena değildi yeniden almayı düşünüyorum.

Hocam Latakia’yı ilk Mobylabs’in Gasper likitinde denemiştim. Hiç hoşuma gitmedi. Karamelle beraber baya kötü bir tattı. Tekil demleyince hoşuma gitti. Mecburen gidecek başka ürün kalmadı 😁
Oranları alayım, not edip deneyeyim hazır indirim varken hocam zahmet olmazsa 😁

Bu AM4A’yı tek ben mi sevemedim? Velabuhar’dan 10 mL almıştım. 2 mL’ini demledim. 1 ay sonra denedim, yok 2-3 ay derken hala aynı. Sadece çürümeye yakın şeftali tadı vardı. En son demlediğimle beraber 8 mL aromayı da çöpe atmıştım.

am4a şöyle bir ürün hocam
haftada 30ml mi içiyosun?
1 nisan demle en geç 14 nisan aç 21inde bitir
1 mayıs sonrası meyvemsi bişeyler çıkıyor ortaya, tütüncü deliriyor sonra
latakia için %3 ve %5 oranlarda koydum 30ml denemelik, birde %2 graham %5 ry4 olanı var 3 şişe toplam

hocam 60gün tütünler için belki
ama sadece tütün istersen am4a 1 ay sonrası meyve veriyor o meyve de 1 ay sonra sizlere ömür
yani hafif meyveli olsun dersen de 1ay sonra aç
ömrü bende 8hafta o am4a'nın, en azından bize am4a diye satılanları böyle
yüksek ry4 ve graham varsa %5 düşük varsa %3 yaptım
biri diğerini boğmasın dedim

Falcon kimyanın aromasını sevdiysen nuclear kimyayada göz at ortak çalışmaları var asap sevdiysen kanzisinide begenirsin diye düşünüyorum atack fena deyildi

vampir vape aromalarından 3-5 tester alıp , kendinize uygun olanı keşfetmeniz gerekiyor.
goldenkimyada mevcut. 2ml aromalara. 9 ml Nbase ekleyerek demlemenizi öneririm.

aromaburada kardeşimizden aldığım ve ilk denememde . harika sonuç gördüm daha 2 .yada 3 günlük ama şimdiden bile enfes bir aromaymış diyebilirim.
Mixologist - No:6 .. bu arama zıkkım notalarına sahip ama birkaç tık daha güzel diyebilirim. artık 1 numaralı aromam oldu.

1,901Konular
128,373Mesajlar
9,845Kullanıcılar
karogluSon Üye
Geri
Üst Alt