• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

En Son Ne Aldın? En Son Ne Aldın?-Ana Konu -2021|2022|2023|2024

murcix 

Council
Doğrulanmış
Sevgili dostlar, çok sevdiğimiz konumuza yeniden başlıyoruz.

Buhar ürünleri ile ilgili satın aldığınız, takas yaptığınız, hediye aldığınız yani elinize geçen tüm ürünleri paylaşın. Üzerine konuşalım, bilgi edinelim ve tabi ki "iyi günlerde kullan" diyelim ????

O halde soralım!

En son ne aldın?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Pioneer bana çok uymadı gibi şimdilik. Seveni de var bayağı. Ya clapton tellerle uyumu kötü farklı tel kullanmadım çünkü ya da benim likitler uymadı. Biraz deneme yanılma yapmam lazım onunla.

Gerçi en son aldığım pioneer değil ki ???????????? onun üzerine bir sürü şey aldım. Yakında ben de ilan vermeye başlarım yine stok doldu.

Aslinda dogru diyorsun abi ayni mahallede sayiliriz ???? boyle duses seyler denk gelirse aklimdasin artik.

Gerci durgunluk donemine girdim ben ato/mod konusunda. Aroma/Likit deniyorum bol bol. Net tutun seviyorsan (gecen gunlerde de bahsi gecmisti) Stixx Mixx net aromalardan dene abi. Ozellikle honduran ligero ve H primed epey hosuma gitti.
@qersnc biliyor nereden alinacagini ????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Teşekkürler.) Evet temel tütün Cdd ve Fe nin çoğunu denedim ama bende biraz garip damak var sanırsam. Reel Cig-555 Kombinasyonundan başka bir şeyi beğenemedim.,dediklerini de bir deneyelim bakalım ???? saldın artık .

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt