• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Epsilon Mods - SolarStorm

Karagezgin 

Council
Doğrulanmış
Web Sitesi
krmylmz.com
Merhaba Arkadaşlar,

Uzun Süre ara verdik. Sanırım biraz suyu bulandırmanın vakti geldi.
Gerçekten nadide bir koleksiyon parçası yetekli modör Nicholas Foe'nin el yapımı ürünleri. Şahsen bir tane edinmenin peşindeyim.

eps1.jpgeps2.jpgeps3.jpgeps4.jpg

18650 Regüle Bir Mod. DNA75C çip kullanılıyor. Ücret 750-800 Dolar bandında.

edinebilmek adına (ilgilenenler olursa) Facebook grubu üzerinden yürüyor. Talebe göre üretim ve üretim aşamaları konusunda modör zaten bilgilendiriyor. Bir miktar kapora alınıyor. Ahşap blok seçiliyor.

Buyrun Grup linki
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Çooook güzelmiş. Ben de bir bilgi paylaşayım. M.A.C. Mods Türk bir modörün girişimi. İstenilen ürünlerin butik imalatını yapıyor. Facebook grubu üzerinden iletişime geçip size özel custom stabwood mod yaptırabilirsiniz.

Epsilon şık mod zamanında toplu alımda 700 e indirmişti Nicholas bey ama o kadar kişi bulamamıştım almak için :D

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Şöyle düşünmek lazım , stabwood blok + Chip+metal aksam+connectörler
Zaten blok ve çip metal aksam işlemeleri ve üretimi 2000 lirasını temiz alır bu üretimin kalan bölümü de işçilik kargo ambalaj gibi masraflarıyla üreticinin karını eklediğinizde fiyat normal.

bugün kaliteli bir stabwood almaya kalktığınız da yurt dışından dendro gibi
550-750 dolar paridesinde ödeme yaparsınız .

herkesin bütçesi uygun olmayabilir ki zaten keyfekederürünlerdir

MAC MOD taktir etmekle beraber keşke başka modderların ürünlerinin replikasını yaparak değilde kendine özgü bir veya brkaç mod üzerinde çalışıp satışa çıksaydı cok daha başarılı olur du diye düşünüyorum.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt