• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kendin Yap | E-Likit Evyap Likit Nedir? Nasıl Yapılır? Kendi Likitini Kendin Yap (DIY)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

tankın içinde karıştırmıycan. tank içinde karıştırırsan homojonize olmaz.
aynı likitin daha yüksek nik oranlısını al ikisini başka bir şişede karıştırman daha kolay olurdu.

senin aldığın likit 12 mg anladığım kadarıyla.
örneğin aynı likitten 18 mg olanından al. ikisini başka bir şişede yarı yarıya olacak şekilde karıştır.
15 mg yeni likitin olur. ben bunu demek istedim.

2 nci seçenekle yükseltmek istersen ( ki sen bundan sipariş verdin galiba) 30 ml 12 mg likitin içine 4 ml %36 lık nbase koyarsan yeni likitin 14,82 mg olur.
ama bu seçenekle aroma oranı az bi miktar düşecek.

şunuda unutma daha önce içtiğin pod vazol türlerindeki vurumu bulamayabilirsin bunda.
onlardaki likit salt'tır büyük ihtimal.
salt nik ile normal nik arasında çok fark var.

ayrıca vurum sadece likitle değil atomizerlede alakalıdır.

naçizane tavsiyem böyle.

Abi çok teşekkür ederim, evet ben sipariş verdim ilkeliden. Şimdi ben en yüksek nikotin oranını (ki bu 50 mg oluyor galiba) 15 ml 12 mg nin içine (çünkü tüpler 30 ml lik yarısını dökerim başka yere) ilkeliden kaç ml katmalıyım? Eğer çok yüksek çıkarsa da bu nikotin oranı ona göre likit ekler oranı düşürürüm. Not: Ben günde 2 paket içen biriyim. Aroma kaybı çok önemli değil.

24 mg olur. aman haaa çok yüksek. 😱
2 yada en fazla 3 ml ekle 15 ml ye. 14,8- 6 arasında iç önce.
kesmezse mevdut karışıma 1 ml 1 ml ekleme yaparsın.

toplamda 18 mg mı geçmemeni tavsiye ederim. oda 15 e 5 ml 36 mg ekleme yapar.

dikkatli ol. sigarayı bırakıcam diye ölme :devilish:

acaba samsun'da evyap likit workshop gibi bişey mi organize etsem
arkadaşın sorduğu soruları gördüm, cidden kafası karışıyor herkesin sanırım

Daha önce Safir kimyadan aldığım Salt NBase (70VG 30PG 36mg nic) kullanıyordum. Değişiklik yapmak istedim ve Neptun Gold (80VG 20PG 36mg Nic) aldım. Yeni likit boğazımdan ciğerlere kadar yakıyor. IPX80 ile DL çekim içiyorum. Benim likitlerde mi problem var NBase'de mi anlamadım. Aydınlatabilecek bir arkadaş var mı?

@Zakerin Salt likit DL içimde tüketilmez özellikle de bu kadar yüksek bir nikotin değeri ile. Zehirlenme garantisidir bu yaptığınız sakın bir daha tek puf bile yapmayın.

4 aydır haftada 30 ml salt likit tükettim DL içim ile. Ölmediğim için şanslıyım galiba. 😅Ayrıca Salt likitin farkını da tam olarak anlamış değilim. Nbase rehberi var ise forumda yönlendirebilir misiniz rica etsem.

1,898Konular
128,341Mesajlar
9,844Kullanıcılar
hernannuSon Üye
Geri
Üst Alt