• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

İncelemeler Fakir's Mods ILLUSIA Ailesi Modları Kılavuzu

Hangi Illusia'yı almak istersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    47
@otgunz üstad müsadenizle bir sorum daha var, başınızı ağrıtıyorum ama illus,a mod kullanan bir tek sizi tanıyorum :):)

eğer hava deliği pil tarafına denk gelirse bir sorun oluyor mu hava akışında ya da içim tarzında?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Sorun tabii ki üstadım hiç üşenmem, keyiftir katkı vermek. Hiç sorun yaşamadım şuana kadar. 24mm bir atomizerle deneme lazım ki sonuçları görebileyim. 25mm'ye kadar atomizer takmaya izin veriyor bendeki D ve B modelleri. 22mm atomizerlerle kullanınca bir hayli boşluk var iç tarafa dahi denk gelse hava yüzüğü.

Estetik olarak bir sorun oluşturmuyor ama dediğim gibi içte kalan ahşap gövde yüzeyi epey derin bir oyuk şeklinde. Ne ses ne hava akışık, herhangi bir değişiklik yok. 24mm üstünde çaplarda MTL atomizer de pek yok. Siren V2, Tilemahos Armed Eagle, Ion V2, Kayfun Lite, Nduro gibi bir elin parmakları kadar 22mm'den geniş çaplı MTL RTA hatırlıyorum.

Onlarla bile çok sorun olmuyordur tahminim. Sonuçra Ion V2'yi de Illusia'ları da Oktay ve Murat üstadlar üretiyorlar Fakirs bünyesinde :) Sorun olmuşsa bile çözmüşlerdir bu noktaya kadar. :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Çok teşekkür ederim üstad. Ben de ion v2 2ml versiyonu ile kullanmayı düşünüyorum. Bu durumda 1mm lik fark bir sorun oluşturmayacağını düşünüyorum.

Bu arada @fakirsmods un kimseyi mağdur ettiğini sanmıyorum. Ki Murat Abi ile tanıştıktan sonra eminim de.

Umarım bir gün karşılıklı oturup sohbet etmek de nasip olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1,915Konular
128,471Mesajlar
9,853Kullanıcılar
canözdmrSon Üye
Geri
Üst Alt