• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | E-Likit Five Pawns Grandmaster

alper

Community
Merhaba arkadaşlar herkese güzel günler diliyorum... Bu likiti bilenler bilir efsanedir... ben ne zaman e sigaradan vazgeçicek seviyeye gelsem aklıma grandmaster ın tsdı gelir motive olurum... ama son günlerde tat alamaz oldum... yeni atomizerim dvawr mtl 22mm de mahvetti beni bu likit... halbuki aroması ile ünlü bir atomizerdir kendisi... sarım şeklim 26ga 2.5mm 7tur ile tam 1.0 ohm yakaladım 13 watt larda pufflamaktayım pamuk olarak coton bacon kullanıyorum... fakat olmuyor forumdaşlar... öncelikle deli gibi burnum tıkanıyor sabah bı kalkıyorum ağzımın içi çöle dönmüş kupkuru... aroma nerdeyse yok gibi çok alt tınılarda hissediyorum... nerde yanlış yapıyorum anlamadım... buharcı dili olduğumu düşünmek istemiyorum çünki zaten henüz birkaç gündür mtl kullanmaktayım... bilge arkadaşların görüşlerini beklerim... herkese saygılar... bizler için açılan bu yeni platformunda tüm camiaya hayırlı olmasını dilerim....

Hocam 26ga dvarw için çok kalın.
30ga 2.5 kılavuza 6/7 sarım deneyin.
Bu atomizerin ilginç bir özelliği var, yanma odasındaki pamuk miktarı çoğaldıkça aroma azalıyor, hatta yok oluyor.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

drawn bende yok konuya hakim olanlar mutlaka yazarlar ama gece boğaz kuruluğu için bir bardak sıcak suya 1 kaşık ( yemek kaşığıda olur tatlı kaşığıda ) eritip çay gibi yudum yudum içerden ve arkasından buharlamazsan sabahları kuruluğun daha az ve hatta bir süre sonra kalmadığını farkediyorsun ( bir kaç arkadaş deneme ile sabit )

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt