• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit Flavor Express - Aromatik Tütün

Batu Khan 

Doğrulanmış
Merhabalar, aslında hepsini denemek istedim ama karman çorman oldu birini denerken diğerini unuttum karıştı gitti.
Aromatik tatlı, hafif tütün olarak Flavor Express aromalarında önerebileceğiniz bir aroma var mıdır?

(Yorum yapacak arkadaşlar Flavor Express dışına çıkmazsa sevinirim.)

Oyla 0
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
ben aldığım zamanlar (nerdeyse bir yılı geçti) alıştığım hissiyatı vermemişti üstadım.
soho almıştım birde. almamda sizinkiyle aynı sebeptendi,. ucuz gelmişti.
maalesef ikisinden de zevk alamadığım için uzun bir süre dolapta durduktan sonra yolcu yolunda gerek diyip uzun bir yolculuğa çıktılar :D
bir başka firmadan yine ucuz diye inanıp nbase aldım. onda da aynı sorun yaşadığım için artık çok ilkeli davranmaya çalışıyorum
belki zaman içerisinde değişmiştir. umarım şansınıza iyi çıkarlar :)

aromada sıkıntım şu oldu. daha zayıf kalıyordu demlediğimde. örneğin her zaman % 5-6 demlediğim likit çok tatsız geliyordu bana. sanki kullanım oranı arttırılmış gibi.
o yüzden bir dahada almadım.
şu ana kadar 4-5 firmadan nbase 7-8 firmadan da aroma aldım. içlerinde her daim verdiğim siparişte zevk aldığım tek firma oldu :)
aroma ile ilgili bir iki firma daha var güvenerek alışveriş yaptışım. ama nbase artık tek

ekleme de yapayım yanlış anlaşılmasın. ben yüksek aroma kullanan/kullanmayı seven birisi de değilim :D

Sormak istediğim bir konu var. Bu French pipe aroması Cherry Cigar ile aynı aromaya mı sahip yoksa bana yanlış aroma mı gönderilmiş? Yani hafif vişne aromalı gibi geldi French pipe ve Cherry Cigar'ı anımsatıyor.

French Pipe'da da ekşimsi meyve tadı var ama doğrudan Cherry değil karışık bir tat alıyorum. Cherry Cigar'da vişne baskın hatta ilk günler şurup gibi baskın, tütün gibi bir hissiyat bile alınmıyor, demlendikçe artıyor.

ben fazla beklemem genelde 3-4 günde dener 10 gün içinde kullanırım
ama dediğim gibi ikisi birbirinden çok farklı
hala daha ikisindende demlenmiş var elimde
sen yazınca içtim. ikisinin tadı çok çok farklı bana göre
pipe ta yoğun baharatlı pipo tütünü ağılıklı
cherry de ise vişne tadı baskın

Renkleri aynı değildir.

French daha açık sarı olmalı.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye