• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit Flower Express Aromaları ve Karışım Tavsiyeleriniz

Rasyonel İnsan

Community
Merhaba dostlar,

FE tütün aromalarında genelde tobacco absolute ilavesiyle tütün aromaları sek demliyoruz ama bu aromalarla yapabileceğimiz başka karışımları da merak ediyorum. Özellikle tütün aromalarında ve meyve aromalarında ''işte budur'' diyebileceğiniz keşfettiğiniz karışımlarınız varsa bu konu altına yazabilirsiniz.

Geçen haftalarda KediBedri'nin yaptığı yayında Real Cig aromasının aslında bir efektör olduğu söylenmişti, şahsen aynı kanaati taşımakla birlikte RY-4 aromasının da iyi bir taban oluşturacağını düşünüyorum.

Bu yüzden bir sonraki reçetemde RY-4'ten gelen hoş kokulu vanilya ve karamel notalarını, Real Cig'in hafif baharatımsı tadıyla ve Sun Seeds aromasından gelen kavruk tatla birlikte harmanlayarak bir karışım yapmayı düşünüyorum, çok az da tobacco absolute ekleyeceğim. Sonuçları bildiririm.

Bir de FE ile TFA tütün ve diğer aromalarıyla karışımları nasıl sonuçlar veriyor, deneyen arkadaşlar yazarlarsa sevinirim.

Saygılar.

Oyla 0
FE’in pastane aromalarından karışım yapılabilir, french toast taban olarak kullanılabilecek kadar güzel bir aroma, ilgilenen arkadaşlar sadece tütüne odaklanmasın derim, meyve ve pastane aromaları gerçekten iyi, az yüzdelerle güzel karışım likitler çıkarılabilir.

Tütünde %1,75 555 ( 555 yerine tobacco da tercih edilebilir), %0,25 french pipeMeyvelerde de mangoyu çok beğendim

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt