• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara GeekVape Athena Squonk alınır mı?

nsoup

Yeni Üye
İyi günler herkese,
Elimde bir al85 ve eleaf istick pico var ,baby rba atomizerla beraber kullanıyorum. Pico sizlere ömür al85 de son demlerin de internette gezinirken
elektroniksigaravip diye bir internet sitesinde geekvape athena squonk u 2500 lira civarında buldum.Sizce fiyat performans açısından nasıldır.Bir de bu internet sitesinden hiç alışveriş yapmadım yapan varsa güvenilir midir değil midir? bilgilendirirseniz sevinirim.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
hocam squonk mod ihtiyacın var mı? varsa belki alınır ancak mod 2017 yılında felan çıktı hadi 2018
6-7 yıllık bir moda o parayı verir miyim? ben vermem, 2.500e alınabilecek çok alternatif var tek 18650 pil ile çalışan bir moda para vermek hele ki dl kullanacaksan çok mantıklı görünmüyor

Açıkçası squonku ürünü görene kadar bilmiyordum, benim için tek artı yanı mech olması, bozulsa bile en azından üstünkörü bir tamir edilebilir olması.Bir de yazmayı unutmuşum kit olarak satılıyor atomizer + mod bu fiyata,artık herşey o kadar pahalı ki artık ne ucuzdur ne pahalıdır çözemiyorum, piyasayı ve ürün çeşitlerini bilmediğimden ve siteden daha önce alışveriş yapmadığım için sorayım dedim.Sizin bir öneriniz var mıdır ?

hocam mech mod o kadar basit kullanım olarak düşünülmemeli, sarımda tecrübe ister ve mod üzerinden şarj edilemez, şarj aleti gerekir pil için... vape ürünü kolay bozulmaz bozulunca da tamiri biraz zor diyeyim
2.500e hazır coil kit alınabilir, 2. el mod + atomizer alınabilir, squonk sevmiyorsanız cidden gereksiz bir masraf bence

1,896Konular
128,298Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt