• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

İncelemeler GEEKVAPE WENAX M1 vs UWELL CALIBURN AK2

murcix 

Council
Doğrulanmış
Selamlar
pod tecrubem yok, o nedenle sadece ikisi arasinda ve genel mtl ato performanslari ile kiyas yaparak gidecegim.

geekvape wenax m1

1662630591934.png
Ekli dosyayı görüntüle 60903

uwell AK2
1662630177985.png

mac basliyor

Sicaklik :
her ikisinde de 1.2ohm kartus var ve sicaklik ayni. ilik kismi gecmisler ve benim icin sicak taraftalar. surekli kullanim durumunda dis eti sikintisi cikarabilir. en azindan hassasiyeti olan kisiler icin
M1 (0-0) AK2

vurum:
standart mtl rta lar ile 6mg kullaniyorum. bunlarda da yine freebase olarak 9mg kullandim.
ikisinde de nic iletimi iyi, vurum hissiyati olarak AK2 biraz daha sert diyebilirim.
M1 (0-1) AK2

aroma:
her ikisi de likiti oldugundan daha tatli veriyor. detaylar kisminda M1 cok daha basarili. kisa mtl rta benzeri bir lezzet veriyor fakat AK2 icin ayni seyi soyleyemem.
M1 (1-1) AK2

fiziki yapi ve pil:
M1 kalem tipi, AK2 kibrit kutusu ????
burada kullanici tercihi onemli tabi ki ama ben kalem tipini daha kullanisli buldum. mtl ato kullananlara daha uygun gelen bir agizlik var ayrica. hissiyati da guzel
aralarinda sadece 1g agirlik farki var ama nedense M1 cok daha hafif gibi geliyor ????
burada derin bir fark olusuyor ki o da; M1 800mah iken AK2 520mah.
M1 (2-1) AK2

hava akisi ve ses:
ikisinde de hava akisi sabit. AK2 biraz daha havadar ve sesli ???? M1 tam bir mtl hava akisina sahip ve neredeyse sessiz
M1 (3-1) AK2

sensor ve kararlilik
M1 sensoru en ufak cekimde bile devreye giriyor ve minimal oynamalari tolere ederek calisiyor. kesintisiz ve stabil bir icim sunuyor.
AK2 daha guclu bir cekim istiyor. benim gibi sakin firt cekenler icin hos degil. stabilitesini de sevmedim. (eger kartus ile alakali ise ileride bu kismi duzeltirim)
M1 (4-1) AK2

mac sonu
????

8a627363-526f-416d-88a4-59e1b0c97b4d.jpg
son olarak MTL konusunda M1 icin yaptigim yorumu da ekleyeyim

bu arkadasin boyunu posunu calismasini sevdim.
fakat benim icim tercihlerimin uzaginda.

aroma detaylari guzel ama fazlaca tatli ve tabi benim icin sicak. tatli likit kullananlar icin iyi bir tercih olabilir.
uzarinde 0.8 ohm ile geliyor ama ben direkt yedek aldigim 1.2 ohm kartus ile kullandim.
bunun hava ayari yok, tahmini 1.1/1.2mm civari bir hissiyati var. aslinda isabetli bir tercih mtl icin ama ben artik 1.5mm civari kullanir oldum.
60/40 civari 9mg freebase ile vurumu yeterli veriyor. bekli 10mg yapabilirim daha iyi olur.

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Milenium işini çok sevgili @comandante abim çözecek galiba, öyle anlaştığımızı ümit ediyorum☺️
Ahhhh oralara gitsem var yaaa, batarım batar ????
Kısmetse ekim gibi abu dhabi yolculuğu var 4-5 gün kadar sürecek.
Mod ve ato riske etmek istemiyorum. Bir yandan da uyduruk podlara o kadar para veresim gelmiyor, bakalım ne olacak.

İyi olmaya çalışıyorum, içerideki stent’ten kaynaklı sanırım çok uzun mesafe yürüyemiyorum. Oda çıkınca rahatlayacağım inşallah. Genel olarak iyiyim ama. Çok teşekkürler.
Hmmmmm se gibi ise iş yapmaz benim için ????
Yok yauw hepi topu elimde 3 ato var. Fev(klon????), bishop, bideeeee Arise 22????

1,915Konular
128,467Mesajlar
9,853Kullanıcılar
canözdmrSon Üye
Geri
Üst Alt