• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Ozz Mods Gg tilemahos armed pc tank

HuseyinQ 

Commercial
Doğrulanmış
Web Sitesi
t.me
OzzMods Sunar...

GG Tilemahos Armed Pc Tank

Metalsiz, full pc tank sizlerle pc tank kalınlığı arttırılarak metal tank iptal edilmiştir.
Yeni tasarımı ile sizlerle...

Detaylar için lütfen iletişime geçiniz.
Fiyat 40₺IMG_20210708_185109.jpg

Merhaba, özenli paketlemeniz ve hediye drip tip için çok teşekkür ederim. 2-3 senedir bellcap i kırık olduğu için çekmecede yatan tilemahos sayenizde hayat buldu. Pico pil kapağını da çok beğendim. Her ne kadar pico acil durumda kullanılmak üzere yedek kulübesinde beklesede sağlam bir pil kapağını hak ediyor :)
Umarım yakın bir gelecekte flash içinde bellcap çalışmanız olur.

Ekli dosyalar

• 16261891421645979111553451147521.jpg
    16261891421645979111553451147521.jpg
    47.7 KB · Görüldü: 103
Merhabalar ;
1 adet alım yapmak istiyorum.
Özel mesajla görüşebilir miyiz?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz ürünlerimizden memnun kalmanız bizi çok mutlu etti umarım sizin gibi kenarda tutan güzel ve nadir atomizerlere kullanabilirlik sağlarız. fev için güncel hali hazırda birçok ürün mevcut olduğu için pyrex cam veya belcap değilde ileride belki metal custom tank olarak düşünüyoruz umarız güzel ve kullanışlı bir ürün yapabiliriz , sağlıklı günler hayırlı bayramlar dileriz

Yeri değil belki ama böyle güzel ürünler üretmişken birde gus'lar için pc tanklar bellcap üretseniz ne güzel olur'du hani

Merhaba yeniden üretimi olcakmi acaba ?

Merhaba hocam bi gelisme yok mu ?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bu mesajı yazarken çektiğim resim sonrası atomizer akıtma yaptı, 3 - 4 kere daha sarım tazeledim yine akıttı. Oringleri vs. Kontrol ettim tekrar pamukladim yine aktı. Yanı diyeceğim o ki 1 i sıfır 1 i de 2-3 dk kullanılmış 2 adet bellcap var elimde kullanmadığım. Atomizer ile birlikte 100 liraya veririm ihtiyacı olan varsa.

1,892Konular
128,233Mesajlar
9,831Kullanıcılar
DaffyDuckSon Üye
Geri
Üst Alt