• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nedir? | Nasıl Yapılır? | E-Sigara Gözden Çıkardığınız Atomizerleri Diriltme

samet177 

Doğrulanmış
Merhaba arkadaşlar . Konuyu açmışken kendi deneyimim olan Coilart Mage GTA den başlayayım(v1) . Bu atomizeri bilen bilir zamanında heves edip edindik ve büyük bir hayal kırıklığıyla karşılaştık , atomizerin dizaynı sebebiyle tankın içinde hava boşluğu yapıyor . Benim buna bir çözümüm var ve kesin çözüm diyebilirim. Manta rta için bubble glass . Evet bazılarınız o camla uyumlu olmayabilir diye düşünebilir ki haklılar uzunluk olarak kısa geliyor cam . Fakat camı takarken normalde tek conta takılıyor fakata biz 2 conta koyacağız ve sorunumuz hallolmuş olacak bunu ballandıra ballandıra anlatmamın sebebi sizi de biraz teşvik etmek eminim bu çözümü bulmuş biri vardır ( İnternetten heryeri araştırdım fakat hiçbir yerde sorunun çözümü yoktu) . Evet arkadaşlar ben coilart Mage gta yi çöpe atmaktan kurtardım sizinde buna benzer tavsiyeleriniz taktikleriniz vb varsa buradan paylaşabilir hepimizi bilgilendirebilirsiniz . :Dcoilart.jpg

Siz böyle yazınca aklıma iki örnek geldi: Vakti zamanında elime bir gt3 klonu geçmişti. Ne yapsam akıtıyordu. Açtım içini, pozitif postun etrafındaki izolatörün büyük olduğunu, kenarından aşağı likit sızdırdığını gördüm, etrafına bi teflon bant: problem çözülmüştü..

Bi de hava ayarı yapılamayan 2 tane v3 mini için: hava ayar vidasını söküp aynı ölçüde setuskur vida bulup ucunu eğe ile sivrilterek hava ayarını aktif hale getirmiştim.

@Ares3535 Mantıklı dostum lehim teliyle bi tık daha iyi olabilir diye düşünüyorum biraz daha yumuşak esnemeye müsait olduğu için . Bu arada yardımcı olduysam ne mutlu bana diğer arkadaşlarımız da tecrübelerini paylaşırsa daha çok kişiyi aydınlatmış oluruz . :D

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Erime sıcaklığı 183 derece haklı olabilirsiniz, deck vidalarinin o sıcaklığa gelmeyeceğini düşünsem de lehim (kalay + kurşun) hangi derecede gaz salgılıyor bilemeyiz o yüzden 30ga veya daha ince tel kullanmak en mantiklisi , teşekkür ederim uyariniz için.

Erime sıcaklığını bilmiyordum öğrenmiş oldum, tamamen varsayımsal çıkarımla yazmıştım, bilgi ile desteklemeniz güzel oldu. Benim Troy 1x v2'min birisinin postu dryburn sırasında tel kopup kısa devre yaptığı için deck'e kaynamıştı, aslında bundan hareketle düşündüm bütün senaryoyu, postta o etkiyi yapan bir ısı lehim telinde herhalde daha etkili olurdu. Ben teşekkür ederim bilgi için.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Güzel bir konu olmuş. Benzer ölçü ve özelliklerdeki atomizerlerin parçaları genelde benzer olabiliyor. Aralarında geçiş yapılarak farklı şeyler ortaya çıkabilir. (y)

Şevk kırmak gibi olmasın da, bu çoktan bulunmuştu :D
Hatta ben 2-3 ay önce alacaktım, bubble glass ile satılıyordu. Ama sana sıkı gelir diyip aldırtmadılar :(

1,928Konular
128,699Mesajlar
9,870Kullanıcılar
drragonSon Üye
Geri
Üst Alt