• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Gürcistan'dan ne alayım, nereden alayım?

pantera

Community
Sanırsam batum'a varıp gelcez, telefon alayım dedim nedensizce pahalı bari az likit alırım belki aroma ve coil felan alırım diye umdum
zenith ve coilleri bulsam alırım heralde, bir atomizer 6paket coil beni uzaya götürür
başka tavsiyelere de açık olayım didim, ne yapmalı?

Oyla 0
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
CISSSSSS

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Dünya Gazetesi tarafından yayımlanan rakamlara
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
2021 yılında 2 bin 6 TL olan harç ücreti 2022 yılına gelindiğinde 2 bin 732 TL oldu. 2023 yılında ise bu rakam tam 6 bin 90 TL'ye kadar çıkartıldı. Söz konusu harç bedeli, pek çok akıllı telefonun ham ücretinden daha yüksek.

gürcistanda ciddi pahalı ırak'a nazaran iphone, bi numara çeviricem ama aklımda var
vape için bişeler düşünüyorum ucuz telefon denk gelmezse, belki ucuzsa televizyon alabilirim arabayla gidicez
ama vape şuan öncelikli, diğerleri denk getirilir
harç artmadan telefon alasım var ama samsung cihazlara vs imei kendim yazabiliyorum ???? harç artması sorun değil pek

Benim de merak ettiğim bir soru var telefon ve imei kaydı konusunda. Türkiye hattımın olduğu telefonu değiştirirsem, yurt dışında yaşarken, değiştirir değiştirmez kayıt yaptırmam mı gerekiyor? Sorarken bile içim karardı! ????????

telefon, televizyon vb. konusunda gerçekten fikrim yok. ilk geldiğimde google pixel almıştım, kullanmaya devam. fiyat kıyası vb. için zoomer.ge 'ye bakabilirsiniz, gerçekten telefon konusunda şu an burada bir numaralı zincir mağaza kendileri.

tv vb. içinde, ee.ge'ye bakabilirsiniz. elit electronic, yine gürcistan'da tutan bir zincir mağaza.

üstat tr içinde 120gün kullanabilirsiniz, bu süre sonunda kapanır iletişime, hat sinyal almaz, imei pasaport kaydı için de 120gün süreniz var
o zaman vape işi yalan oldu, tiflis uzak süre az hanım kızgın bide tiflise geçicez dersem????
çok teşekkür ederim, incelerim
gürcü tarafına bişey isterseniz bi öm uzaktayım????

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt