• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Gus Atomizer Kullanıcıları Kulübü

euro bir gün biz görürsek ömrümüz yeterde 2-3 civarına inerse
en kral gus kullanıcısı olacağım
clonunu alıpta o güzel atomizer üreticisin emeğini karşılıksız bırakamam
aslında klonları çok kötü :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Gus un eski ve yeni nesil olmak üzere iki ayrı tiny seti var. Eskisini kullanma şansım olmadı ancak yorumlara bakarsak yenisine göre aroma biraz daha yüksek ve besleme sıkıntısı çıkarmıyor. Yeni nesil tiny chimney in tabana değen en alt kısmı çan şeklinde dışa doğru açılıyor. Bu da likit besleme kanallarında bir miktar daralma yapıyor. Çözüm olarak chimney i 1-1,5 tur açıp beslemeyi rahatlatıyoruz. (ya da çok ince pamuklama yapıyoruz ama tercih etmiyorum)
Yaz dolayısıyla taşıma zorluğundan bir miktar kurtarıyor. Gus un aromasını anlatmaya gerek yok zaten , ısı artıyor ancak watt düşerek bunu telafi ediyorum. Az yakan bir ato olduğu için watta düşünce tam dolu tank günü kurtarabiliyor.(likit tüketimi çok olanlar mutlaka yedek bulundurmalı)

bilgili bir abimiz bence konuya el atsın. bütün gus modellerini baştan sona ufak ufak tanıtsın yoksa valla işin içinden çıkılmıyor. chimneyler ayrı efendime söyliyim 5p-3p konusu ayrı sıkı deck ayrı bellcapler tiny setler falan filan. valla çözemiyorum ben kızmayın :) vakti zamanında aliden bi klon almıştım yazılı diyolardı İOU-R. havadar bir atomizerdi ama aromada aromaydı hani :D orjinali neler yapar acep :D hazır kullanıcı kulübü açıldı deneyimli bir abimiz el atsın. konunun başınada sabitleyelim ne dersiniz :D

sizce bu atonun aroma konusundaki başarısı ( eğer öyleyse tabii) yanma odasının küçüklüğünden mi kaynaklanıyor

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

İlaveten ET9 diye bir deck var. Bana göre tüm Gus deckler arasında en fonksiyonel ve içim keyfine müdahale ettirebilen delik yapısına sahip. Deck üzeri 2 X 0,9mm deliklere sahip ve 5p ile aynı hava ayar delikleri mevcut. Farkı ne dersek; 3p ve 5pnin izin vermediği ölçüde, hava ayar delikleriyle sıkılık ayarı daha hissedilebilir. Misal, 3p tek delik de 3 delik de sıkıoğlu sıkılığı çok değiştirmese de, ET9 deckte bu fark hissediliyor ve o delikler bir anlam kazanmış oluyor zannımca. 5p de 3p'nin kahverengisi konumunda :)

Son düzenleme:
1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt