• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nereden Bulurum? Gus Zest V2.2 Pmma Tank

cosmicrays 

Doğrulanmış
20240116_132551.jpgimages - 2024-01-16T120422.969.jpeg

Herkese merhaba sihirli buhar ekibi. Uzun zamandan beri kullanım dışı olan atomizerimi kullanmak isterken içinde kalan lilittenmidir nedir pleksi camı yapışmış sanırım. Açmaya çalışırken diş kısmı halka şeklinde koptu ve yapıştırma denemem olumsuz oldu. Bunun yedeğini nereden bulabilirim? 3 boyutlu yazıcıda tasarlamak istesek kimler alır? Ozz mods yaparsa yapar dedim ama ilanında "elimde olmayan ürünleri ısrarla sormayın" ibaresi eklediği için onlara sormaya çekindim. Aslında daha önce alışverişim oldu yaklaşımları kibar ve olumluydu ama yine de burada belki görüp birileri fikir verebilir diye şansımı denemek istedim. İyi eğlenceler 🙏

Stoğunu bilmeden, ellerinde neyin olmadığını bilip buna görede neyi sormayacağını bilmek düşüncesi iyiymiş, neyse ısrarla kelimesinden yola çıkarak anlatılmak istenen farklıdır diye düşünüyorum.
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

3 firmadanda alışverişim olmadı aslında bir ara düşünüyorum ama şu an ihtiyaç dahilinde değil diye acele etmiyorum. @PcKoPaT hocanın listelerinde geçen firma isimleri diye çekinmeden koyuyorum. Bazı ürünlerin camları başka markalarla uyumlu olabiliyor sormanıza kızmayacaklarsa bir şansınızı deneyin.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Teşekkür ederim vakit ayırdığınız için, ellerinde olmasa dahi eminim teçhizatları olduğu için benim gibi sıradan bir kullanıcıdan daha mantıklı bir fikir üreteceklerine eminim. Ozz mods'un aktifliği bayadır yoktu bir de ısrarla sormayınız listedeki ürünler dışında yoktur yazması doğrudan önümü kesmiş oldu. Sorayım etiketlediğiniz kişilere, keyifli buharlar 🙏 🙏

Sora sora Bağdat bulunur demişler ya... Normalde kaderine terkedilecek olan atomizer'i değerli vaktini ayırıp yardımcı olmaya çalışan değerli Sihirli Buhar üyelerine sonsuz şükranlarımla. ❤️

Ptesi günü kargo değerli arkadaşıma doğru yola çıkacak,bir atomizeri daha hayata döndürdük, :) ee nerde kalmıştık ?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Merhaba, dün gün içerisinde bana ulaştı. Dağıtım günleri salı günü olduğu için. İlk başta açarken daha doğrusu mücadele ederken yanında bir de likit gördüm. Sıkı paketlenmişti kırılmasın diye.. Gerçekten bazı duyguların izahı yok, kargoyu dahi ödeyip o inceliğinin üstüne bir de kocaman likit göndermek... 🎉Daha fazla rahatsız etmemek için bildirim yapmadığımı ve foruma azönce girdiğimi ayrıca belirteyim. Teşekkür az kalır.. Eksik olmayın ❤️✌️

1,900Konular
128,350Mesajlar
9,844Kullanıcılar
hernannuSon Üye
Geri
Üst Alt