• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Güvendiğniz E Sigara Satan Sitelerini Yazar Mısınız ?

ozcanbaskurt

Yeni Üye
e sigara alıcam ama güvenilir yer bulmak zor güvenilir site linklerini paylaşır mısınız

Hocam siteler biraz sikintili ama

Melih doganin sitesi guvenilidir

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Bir de sari sayfalar basligini incelerseniz iyi olur

arama motoruna "kapıda ödeme e sigara" yazın ve almak istediğiniz modeli seçin, kapıda ödeme ile 100 - 200 fazla ödersiniz ama işiniz garanti olur.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
itiraz etmek istemem ama tedarikçiler ile site fiyatları arasında uçurum farklar oluyor. bir de kapıda ödeme ile 100-200 üstüne koymak biraz zorlayıcı olacaktır.

örneğin smok nord 4 e 2050 TL yazan site var ama 1450-1590 TL ye forum tedarikçilerimizde mevcut. yani siz bir de kapıda ödeme diyerek 2050+200 ödemek zorunda kalacaksınız

hocam açıkcası sitelerden alana kadar tanıdık tedarikçiden alma taraftarıyım
ha bulamadınız diyelim aradığınızı, telegramda ciddi satışı olan kişiler her tür daha iyi geliyor bana
@GaziHazar telegramdaki arkadaş özgür yıldırım mıydı üstat? forumda da olması lazım ama hatırlayamadım

Daha önnce Calliburn'u
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
bu siteden almıştım bir problem yaşamadım. Ama Nord4 cihazımı @SenseiVape 'den satın aldım gayet güvenilir ve ilgili bir insan.

Forumda tedarikçilerde istediğin cihazı bulabilirsen forumdan alman daha iyi olacaktır. Ama ilettiğim sitede de bir problem yaşamadım.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt