• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit Hangi Nikotin?

NicSelect Gerçekten Ucuz ve doyurucu bir nikotin çeşidi çoğunu denedim ama sigarayı bırakamadım, Ama nicselect te nedense doydum nikotine ve kesti, 4 ay oldu bırakalı bence o markayı da ekleyin.
İyi forumlar, Bol buharlar.

Chem olmasına dikkat ederim. İçlerinde en kalitesiizi olabilir ama damak tadı işte.

chem ne kadar doyurucu olsada sanki ağız göz burun yamultuyor bende ( şu an da chem kullanıyorum )
malum m ise zor doyuruyor ama heralde gene de bunu tercih edicem
nicselect aslında bana çok yumuşak ve kadifemsi bir nikotin gibi gelmiştir aslında buda olabilir

Siegfried iyidir. Ne chem kadar sert ne de merck kadar yumuşak.

Kişisel tecrübelerim sonucu nicotin düşürmek isteyenlere chem tavsiye ederim.

Boğaza vursun halo tribecca daki gibi dersek hangi markayı tavsiye edersiniz

Bende chemnovic kullananlardanim ama birdahaki alışverişimde sek nbase denemek istiyorum pg vg nic tavsiyesi olan var mı yoksa kafana göre takıl sek hepsi aynı mı dersiniz :D

Siegfried iyidir. Malum m de doyum çok fazla değil bana göre. Chem ise bende çok fazla aft yapıyor o yüzden kullanmıyorum. Şu anlım siegfried ile mutluyum

Merck vg + oleon bio pg + siegfried 6mg nik bir liman bense bir gemi bidaha degistirirsem...:)

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt