• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Hediye olarak verilecektir

Namca 

Doğrulanmış
Arkadaşlar Aşağıdaki ürünler ihtiyacı olan arkadaşlara hediye olarak verilecektir , buradaki ihtiyaç kelimesini kimse yanlış anlamasın lütfen.
Herhangi bir ücret talep edilmemektedir sadece kargo ücretlerinin karşılanması gerekir.ve mümkün ise istanbul içi elden teslim alınırsa benim için çok kolaylık olur.
Atolar sorunsuzdur .yedek cam ve parçaları kutuları ile birlikte tamdır.
Pico mod pil kapağını tutmuyor ,gövde dişleri yalama olmuş. chipte bazen sapıtıyor çok sağlıklı çalışmıyor,
SİNUOUS mod ise çok sorunlu değil sadece ohm ve volt görselleri çok sağlıklı ve tutarlı değil bu konuda yeterli bilgim olmadığı için kesin bir açıklama yapamıyorum ,ne olursa olsu ben alır bir biçimde kulanırım diyen tecrübeli arkadaşlara daha çok uyar gibiler:)

10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Arkadaşlar özelden adres bilgilerinizi yazarsanız salı çarşamba gibi kargolarım.

SİNUOUS @asknakkaya arkadaşımıza rezerv edilmiştir.

Son düzenleme:
Ben de pico'ya talip olayım namca'cım. Ekranı söndü bendekinin, belki kontakt spreyi/izopropil alkol falan ile toparlayabilirsem sağlam bir tane yapabilirim ikisinden..

Tamamdır kardeşim.uğraşırım dersen yollayayım hemen.hatta elimde sağlam target mini ekranı da var . değerlendirebilirsen onu da yollayayım.picoya uymaz gibi ama belki başka bir şekilde değerlendirebilirsiniz.adres alayım.????

Son düzenleme:
Arkadaşlar P80,ve merlin sahiplendirilmistir.
Pico @fox mulder kardesime rezerv.
Sadece Ammit @uymzemre kardeşimiz dönüş yapmadığı için açıktadır.

Yanlış anlamalara neden olmamak için. taleplerimizi lütfen buraya yazalım özelden sadece adres bilgilerini rica edeceğim.

Son düzenleme:
Çok teşekkürler hocam ama bana lazım olacağını sanmıyorum target mini ekranının, yok yere almayayım onu :)..

Hocam sizden ricam ammiti bana rezerve edin, sonra tema'ya 20tl bağış dekontu atana gönderin

Selamlar, ammite talibim istanbul anadolu yakasında iseniz elden de teslim alabilirim pendik bölgesindeyim ben , @Vecihi.vol2 dediği gibi temaya gerekli bağışı sağlayabilirim seve seve.

Arkadaşlar @asknakkaya arkadaşımız Sinuous P80 alma hakkkından vaz geçmiştir.
Hak @BlueEyedGiant arkadaşımıza geçmiştir.dönüş yapar ise kendisine rezerv yapılmıştır..

Hocam P80 mod’a İstanbul içi elden teslim talip olabilir miyim

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt