• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Kullanıcı Konusu Heyecan Başlıyor

İpi teflonu nerde kullanıyorsunuz. Bende de Major son seri var. Öylr bir ihtiyacım olmadı

bence önceki hatasını yapıp müşterinin tüm geribildirimlerini ve isteklerini dinlemeyecektir.

ben kullanırken cam tankın az gevşek olduğunu söyleyip 0.5 aralıklı bi paket daha oring istemiştim.

beni v2de rahatsız eden şey chimney genişliğiydi. çok ince tel kullananlar için ideal, nispeten kalın tel/clapton kullananlar için ince kalıyordu. umarım yeni seride oringle parçaların sabitlendiği bu sistemi terk eder. etmese de oring paketlerini ölçülü şekilde yollar. bir üreticide gördüm adını hatırlamıyorum hiç ama adam paketteki oringleri şablona yerleştirmiş, hangisi 14.5 hangisi 15 o şablona geçirip yollamış :) ben evde çin malı mikrometremle hangisi 0.5mm kalın ölçmeye çalıştım majorde...

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Aynen bu. Majör ilk çıktığında o-ring savaşları yaşanırken konuya atmıştım bu görseli. Bir çok kişinin sorununa derman olurdu.

Aslında ana sorun bir standardın olmayışı. Yani o-ringler, camlar, plexi tank, işçilik vs, bana göre her biri şahsına münhasır parçalar. Hal böyle olunca her bir ato farklı o-ring düzeneği gerektiriyor kusursuz olabilmesi için. Bu düzen oturunca çok çok keyifli bir tütün atosu. Keyifle kullanıyorum ama çoğu kullanıcı için bu keyfe varabilmek zor oluyor ve gereksiz bir emek istiyor.
Bu tarz sorunlar olmasaydı hayran kitlesini çok daha yükseklere taşırdı.

Sorunun V2 Majör için,
Cam standartinin tutmaması olduğunu Ramazan bey söyledi diye hatırlıyorum. Dışarıya urettirdigi camların ölçülerinde ki hatalar sebebiyle bazı camlar deck veya Topcap tarafında ya tutulmadı ya da dar geldi. Bunun için çözüm öncesi bizler ip sardık veya oring değiştirdik.
Veya üretici ile iletişime geçen oldu. Kullandığı ürünü iade etti ve parasını aldı.
Üretici bu forumda alıcılarına bu garantiyi de verdi.
Sonrasında cam tanklar yerine polikarbon tank üretti ve oring seti ile beraber sorun yaşayan kullanicilara bildiğim kadarıyla ücretsiz dağıttı.
Ben ne oring setine ne de polikarbon tanka ihtiyaç hissetmedim. 1 kere cam kırdım. Kişisel hatam yüzünden.
Üretici babamın oğlu değil. Beleş ürün de almıyorum.
210₺ ye satılan kutulu V2 tam bir fiyat/performans ürünüydü.
410₺ lik benim aldığım tahta kutu bence gereksiz :)
Ultem tanklari ve tel sarma aparatını hiç kullanmiyorum.
Elimde 4 adet Majör olduğu ve aktif kullandığım tek atomizer oldugu için rahat rahat hala yazabiliyorum.
Yeni kullaniciya ve geçmeli ato kullanmamis buharciya uymaz Majör. O durumda Majoru Drop kit ile kullanmalısınız. Veya kullanmamalısınız.

Şu an satışı olmayan V2 ürününü 2. El piyasasından temin ederken olası yapisal sorunlarını ve kullanıcı elinde ki geçirdiği zamanı dikkate alarak karar vermelisiniz.

Bu yorum pozitif algı oluşturabilecek mesajlar içermektedir.
Sorun değil. Ara ara girer yine yazarım. Her zaman da yazacağımı söyledim. :)
Yaşasın yazabilme özgürlüğü...

Noktalı kalsın abi gerek yok. Ben son zamanlarda biraz fazla fevri çıkışlar yapıyorum iki mahallede de. Bunu farkettim düzenledim. Senin de bir şey yazmana gerek yok boşver abi :) @azash hocam gerekli herşeyi yazmış zaten.

Herkesin samimiyetine güveniyorum. Keyifli buharlar. Polemik yaratmış gibi olduğumdan dolayı da kusura bakmayın. Hayırlı akşamlar dilerim herkese.

Ben hala bu forumda ki en güzel olayın yazabilme özgürlüğü olduğunu dusunuyorum. Yazdıklarınız da gayet normal şeylerdi.
Zaten hepimiz aynı şeyi yazsak çeşitlilik olmaz. Zenginlik olmaz. Diğer tarafı bilemem. Ama burada pek polemik olmuyor. Sevmek, sevmemek en normal durumlar.
Siz hep yazın Üstat. Çeşitlilik güzeldir. Öğretir.

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt